Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért viszketek?

Miért viszketek?

Figyelt kérdés

Egy ket hete altalaban este el szoltam kezdeni viszket..

Nem mindenhol de a testem tobb reszen pl : alkar,hat,combok,neha labfej

Semmi mas kiutesem nincs nem piros

Semmi nincs a boromon csak viszket

Nem elviselhetetlen de azert zavaro es nem ertem miert van.

Talan kicsit szaraz a borom lehet nem iszok eleget (kb 1,5 litert szoktam)

De eddig semmi baja nem volt a boromnek

Arra is gondoltam h a fogamzasgatlom esetleg befolyasolhatja ezt...mert hogy hormonalis valtozas miatt szokott ilyen lenni

Nem tudom mit gondoljak...ha valaki esetleg tud valami magyarazatot erre azt megkoszonnem..

Ha nem mulik el nyilvan elmegyek megnezetni



2019. febr. 21. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Allergia mosóporra, öblítőre, tusfürdőre.
2019. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kemény víztől volt iszonyú viszketésem...fürdés után majdnem megőrültem a viszketés miatt... Aztán egy nagyon egyszerű dolog megoldotta a problémám. Kaptam egy ÖKO mágnes golyót, amit simán rátettem a vízcsapra és onnantól kezdve azon keresztül engedtem a vizet... Már több ismerősnek ajánlottam és segített nekik is!
2019. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm..

Jol van ezen elgondolkozom akkor

Koszi a valaszt! :)

2019. febr. 23. 00:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy ötlet, ami pár napja jött info: anyukámnak annyira viszketett a bőre évek óta, hogy naponta 2-szer, 3-szor kente krémekkel, mégis volt, hogy sebesre vakarta... 3 napja nem iszik telet és nem kente a bőrét és egyáltalán nem viszket azóta!
2019. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...tejet.....
2019. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!