Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggeli hányás mitől lehet?

Reggeli hányás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Meg voltam fázva amit hányás kísért , a nátha elmúlt viszont a reggeli rosszullét megmaradt . Felkelés után nem sokkal erős hányinger majd hányás slejmszerű váladékkal .Mindez éhgyomorra egy pohár víz után. Színét tekintve semleges áttetsző illetve fehéres . Az orvos szerint a vírus velejárója volt a hányás viszont így már hogy nincsen egyéb tünet igencsak megkeseríti az életem . A nap további részében hányás nincs csak émelygés , hányinger.

2019. febr. 26. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nő vagy? Ha igen, nem lehet hogy terhes vagy?

Ha férfi vagy nincs ötletem.

2019. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen nő , terhesség kizárva .
2019. febr. 26. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, vagy csak úgy gondolod, mert védekeztetek...
2019. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen , ez teljesen biztos .
2019. febr. 26. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lett egy kis refluxod a hányás miatt vagy még éjszaka valahonnan / arcüreg, homloküreg / csorog hátra váladék és azt hányod ki, ami éjszaka felgyűlt.
2019. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És hogy lehet ezt megszüntetni? Az a baj hogy reggel már erős szívdobogással kelek valószínűleg a félelem miatt hogy mi van ha munkába menet kap el a dolog , semmilyen más tünetem nincs ami refluxra utalna .
2019. febr. 27. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem voltál vagy vagy megfázva?


A slájmtól simán hányhatsz

2019. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De igen meg voltam fázva , az elmúlt a hányás viszont maradt . Csak reggel hányok , mintha gombóc lenne a torkomban egész nap . Felköhögni kiköpni ezt a váladékot nem tudom .
2019. febr. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!