Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Elöször is keveset mozgom egész nap ha nem muszály nem megyek ki a házbol,keveset eszem ma pl.2 banánt meg 1 lekváros akármit ettem egész nap.

Vannak napok amikor csak ugy sokat idegeskedek nemtudom mi miatt..

A fő gond az lenne hogy pár honapja igy a délutáni orákban mindenap elkap egy ilyen érzés :

-idegesség

-félelem hogy rosszul leszek

-rossz közérzet

-isszonyu szédülés-nem lödörgök egyenesen tudok állni de mégis szédülök

-remégés

-halálfélelem

-ilyenkor nemtudok egy helyben maradni mászkálok fel allá és attol félek hogy el fogok ájulni..ami nemtörtént meg soha

-gyomor összehuzodások

-melegem lesz el pirosodik az arcom..szo szerint ég

-fejemben nyomást érzek mintha szét akarna robbani a fejem

-ha ilyenkor valami melettem vagy közelembe van akkor ezek az érzések még erösebbek mert félek hogy össze esek más elött

Kb 1 honapja szedek multivitamint és ennyi.

Doktornál nemvoltam,kb egy éve voltam akkor mellkasi fájdalmakkal aztmondta gerincferdülésem van..

Aludni jol alszom ugyh nemtudom mit lehet..

Ritkán be kaptam egy szem nyugtatot az enyhitette sokszor vagy megszüntette

Félek hogy szervi bajom van



2019. márc. 1. 17:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Panikrohamod van. Illetve depresszio (?)

Menj el orvoshoz mindenkepp

2019. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ki készültek az idegeim..ha el terelem a gondolataim akkor jol vagyok de nagyon nehéz elterelni mert állandoan csak a halál és a félelem hogy össze esek gondolatok járnak a fejemben..
2019. márc. 1. 17:40
 3/16 A kérdező kommentje:
Alacsony pulzussal is lehet pánikroham?
2019. márc. 1. 17:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész ki a házból, és mozogsz?
2019. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Állandoan szédelgek és félek hogy össze esek az utcán
2019. márc. 1. 17:45
 6/16 anonim válasza:
100%
1-es vagyok. Nem vagyok orvos es nem akarok olyat irni amihez ugy nem ertek de ez nem allapot es nehogy egyre rosszabbul legyel. Orvos gyorsan es konnyen tud ilyeneken segiteni esetleg felir valamit.
2019. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Félek oda is elmenni..nemtfogok tudni nyugton ülni a vároterembe..üzletben se tudom sorban állni leszek rosszul
2019. márc. 1. 17:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim vannak csak nekem egy óriási trauma váltotta ki. Azért normálisan eszem, dolgozni járok, mozgok és ha jobban vagyok próbálok kimozdulni és élményekkel erősíteni a lelkem. Amit csinálsz a nem evés meg nem mozgás az előbb utóbb betegséghez vezet. Alacsony vérnyomásod is lehet és a nem evéstől leeshet a vércukrod. Ezek még nrm betegségek de pont kiválthatnak egy ilyen rosszullétet. Ez magától nem lesz jobb meg a multivitamintól sem. Egyél rendesen és kezdj el fokozatosan mozogni. Hidd el jobb lesz. Aztán menj ki a lakásból mert minél tovább kuksolsz bent annál rosszabb lesz. Közben gonolkodj el rajta, hogy mi okozza az egészet? Mi bánt?
2019. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nincs munkám,nincs barátnöm évek ota,rosszak a fogaim..kutya se all szoba velem mar barataim sincsenek kb ennyi

Fogorvoshoz kellene el mennem de az a legnagyobb felelmem meg kicsi koromba voltam 1 hetet mindennap az nagyon belém égett..rosz fog dokit kaptam el..zsibbaszto nelkul kinazenvedes volt..

2019. márc. 1. 18:34
 10/16 anonim ***** válasza:
És így tervezed leélni az egész életed? Izgalmas lesz. 😕 A mozgáahiánytól pocsék lehet a vérkeringésed nem csoda ha rosszul vagy ha véletlenül megmozdulsz. Pánikroham alacsony pulzussal is lehet! Nem ettől függ és a tünetei sem mindenkinél azonosak. Hány éves vagy? Miből élsz ha nem is dolgozol? Aki eltart az ezt elnézi? Szerinted mitől fognak megváltozni a dolgok? Vagy mehmozdítod magad vagy csak rosszabb lesz. Ha te nem vagy hajlandó tenni magadért senki nem tud segíteni. Hiába írunk ide bármit. Kezdj el mozogni, aután indulj el fokozatosan. Olyan dolgokat csinálj ami örömet okoz és siketélményt ad az megerősít. Aztán jöhet a fogorvos. Én is nagyon szarul vagyok de járok dolgozni és a fogorvost is kibírtam 5 alkalommal és ellátom magam mert nincs aki megcsinálja helyettem. És én is rohadtul egyedül vagyok.....de küzdök hogy jobb legyen.
2019. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!