Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Elöször is keveset mozgom egész nap ha nem muszály nem megyek ki a házbol,keveset eszem ma pl.2 banánt meg 1 lekváros akármit ettem egész nap.

Vannak napok amikor csak ugy sokat idegeskedek nemtudom mi miatt..

A fő gond az lenne hogy pár honapja igy a délutáni orákban mindenap elkap egy ilyen érzés :

-idegesség

-félelem hogy rosszul leszek

-rossz közérzet

-isszonyu szédülés-nem lödörgök egyenesen tudok állni de mégis szédülök

-remégés

-halálfélelem

-ilyenkor nemtudok egy helyben maradni mászkálok fel allá és attol félek hogy el fogok ájulni..ami nemtörtént meg soha

-gyomor összehuzodások

-melegem lesz el pirosodik az arcom..szo szerint ég

-fejemben nyomást érzek mintha szét akarna robbani a fejem

-ha ilyenkor valami melettem vagy közelembe van akkor ezek az érzések még erösebbek mert félek hogy össze esek más elött

Kb 1 honapja szedek multivitamint és ennyi.

Doktornál nemvoltam,kb egy éve voltam akkor mellkasi fájdalmakkal aztmondta gerincferdülésem van..

Aludni jol alszom ugyh nemtudom mit lehet..

Ritkán be kaptam egy szem nyugtatot az enyhitette sokszor vagy megszüntette

Félek hogy szervi bajom van



2019. márc. 1. 17:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem igy tervezem le élni az életem..

Holnaptol neki fogok futni csak szédülök remélem nem fogok össze esni

2019. márc. 2. 21:13
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár én sem vagyok orvos, nekem is szorongás/pánik gyanús amiket leírtál.. Majdnem ugyanezekkel szenvedek én is, időszakosan jön elő rajtam, ebből is látszik hogy idegi alapon van - például főleg akkor ha egyedül vagyok, egydül megyek valahová - erre a mozgáshiány és a kimerültség csak rétesz egy lapáttal és rosszabb lesz. Ha érzed hogy rosszul leszel tereld el a figyelmed és nyugodj meg. Sosem vagy egyedül, mindig vannak emberek körülötted, nem lehet bajod. Telefon is mindig legyen nálad, nekem biztonságérzetet nyújt :D


Azért egy teljes vérképet nézess, meg vérnyomásodat ellenőrizd, de ha azzal sincs baj, szerintem lelki eredetű a gond. Ebben az esetben pedig a Te döntésed, hogy felkeresel-e egy pszichológust.

2019. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A futás egy remek ötlet. De ha eddig meg sem mozdultál, lehet érdemesebb egy sétával kezdeni. Aután lassan futni. Fokozatosan terheld magad, ez nagyon fontos, és akkor nem lesz semmi baj.
2019. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Vérnyomásom jo volt amikor mértem eddig mindig..

Fizikailag meg erősnek érzem magam vagy nemis tudom hogy tudnám le irni mintha csak a fejembe lenne ez a szédülés meg minden mintha a fejem és a többi testrészem között lenne egy fal.Szédüléskor is csak a fejembe érzem és nem lödörgök meg semmi

2019. márc. 5. 19:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor jó lesz a futás. Legalább magad mögött hagyod a problémáidat. Hajrá! 🙂
2019. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2019. márc. 6. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!