Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5. napja tart az influenza,...

5. napja tart az influenza, mikor leszek már végre kicsit jobban?

Figyelt kérdés

Magas láz, pluszban hasmenésem van, 4 napja nem ettem semmit... Inni is keveset tudok, nem is vagyok szomjas... Plusz a kilómeteres herpeszektől elviselhetelen fájdalom gyötör, inni, beszélni végképp nem megy... A torkom olyan szinten fáj és nem használ rá semmi gyógyszer, bűzös nagyon.. Bármit csinálok nem kapok levegőt... Aludni nem alaudtam szinte semmit, bár nem is vagyok fáradt...


Mit csináljak? Az izomfájdalom már nem olyan vészes, igazából lehet nem is influenza, de elég súlyos, a lényegen nem változtat.


2019. márc. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem ide kéne kiírnod hanem el kéne menni a háziorvosodhoz. Mellesleg az influenzából könnyen lehet tüdőgyulladás szövődményként ami elég kemény dolog. Okozhat légmellet is meg cisztákat. Aztán a végén a műtőasztalon végzed.Fogadd el a tanácsot és menj el az orvoshoz, ha nem bírsz akkor hívd fel.
2019. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 marcipántea ***** válasza:

Menj el orvoshoz, az valóban segít, ha kapsz rá valami gyógyszert (otthon megmaradt antibiotikumot semmi esetre se szedj, ha véletlenül lenne ilyen opció), és ő meg tudja állapítani, hogy mi a bajod. Amíg orvoshoz nem jutsz addig pihenés, fokozott folyadékbevitel, fájdalomcsillapítás, vény nélkül kapható szerek, ha szükséges, szellőztess gyakran, és dobd el az összes koszos zsepit és társait, tartsd tisztán a környezetedet.

A mostani influenza egyébként 2-3 hétig is kitart, amíg minden tünete megszűnik.

2019. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt igazi influenzám, olyan voltam, mint a mosott sz@r, de csak öt napig tartott. Viszont a közönséges légúti fertőzések (torokfájás > nátha > köhögés) két hétig szoktak tartani.
2019. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem is volt influenzám és bár felkellni nem tudtam, nem volt ennyire durva.



Nagyon-nagyon beteg vagyok.... Nem sima légúti fertőzés, erre szavak nincsenek... Semmi javulás, csak rosszabb lesz...

2019. márc. 2. 01:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, higy ezek a vény nélküli sz.rok, amiket vettem rá, mindegyikre az van írva, hogy 5 napig alkalmazható. Akkor most mi van?? Én nem higy ugyanúgy szenvedek, hanem még rosszabb is.... Megkockáztataom, hogy éveknóta nem voltam ennyire beteg....
2019. márc. 2. 01:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos látott már? Ha ilyen rosszul vagy, akkor is kell, hogy lásson. Vagy menj el, vagy hívasd ki!
2019. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nem voltam orvosnál, mert ügyelet van, hétfőn tudok legkorábban elmenni, akkor is délután...
2019. márc. 2. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!