Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Üdvözletem! Nekem a hasammal...

Üdvözletem! Nekem a hasammal van egy kis problémám, amit nem értek miért van, ezért segítséget kérnék. (Tudom, fordulhatnák dokihoz de először cselekedni szeretnék magamtól. ) Segítség?

Figyelt kérdés

Nos. Én egy 18 éves fiú vagyok,180 centi magas és 75 kg (utóbbi mivel rendesen edzek, csökkenget). Lábam és karom rendkívül izmos, mellizmom is normális teljes mértékben. De vmiért a hasam alsó része egyszerűen mint egy full dagadt embernek "lóg lefele", tudomés mondják is h nem durva (és lehet igazuk is van), de én rendben szeretném tenni, ergo azt akarom h "egyenes" legyen a hasam nem püttyhedt. Még annyit hogy 3 éves heti 9 edzéssel röplabdáztam, de mióta gimiben vagyok ez visszább vevődött. (Olyannyira, hogy most csak otthon edzek) Csináltam felüléseket 1000el, sajnos nem hatott semmit. Nemrég kaptam egy ilyen fitnesz gépet amin saját testsúlyt megtartani. (AB generator) Tudom, tudom Teleshop, de akármit mondtok én mondom hogy használ tényleg. Ugyanis fogyok tőlle! De nekem nem a súlyommal vannak a problémáim, hanem ezzel a "lógó cuccal a hasam alján"! És segítséget kérnék tőlletek!?

Mit tehetnék? Minden választ előre köszönök!


2017. jan. 3. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Kifejezetten also hasizmokra keress gyakorlatokat. Nem nagy cucc. Van pl az hogy fekvotamasz allasban lekonyokolsz es ugy tartod magad ameddig birod, ez nagyon jo. Ezt lehet neheziteni, hogy valamire ra konyokolsz, vagy dulongelsz csipobol jobbra-balra. De sok mindent lehet talalni a neten
2017. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!