Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas koleszterinszintre...

Magas koleszterinszintre szedett gyógyszer mikor hat?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tudja, hogy a koleszterin csökkentő gyógyszer mennyi idő alatt fejti ki hatását? Azaz hány nap vagy hét mire érdemes egy szintet méretni, hogy csökkent e a koleszterin szintem.

2019. márc. 4. 08:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Három hónap.
2019. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%

Milyen érték volt, amire az orvos azt mondta, hogy magas??? Ha 7-8 körül van, akkor ne hidd el, hogy magas... Ha jól emlékszem, akkor MO-on 6,1-re állítják a felső határt..

Azt tudom, hogy én soha nem szedném be!

2019. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Ügyes vagy második, hogy kapásból kardiovaszkuláris rizikót is számoltál a kérdezőnek. Ugyanis nincs fix érték, hogy mikor kell indítani, rizikót kell becsülni és annak függvényében indítani.
2019. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Próbálj meg természetes gyógymódot találni koleszterin csokkentesere, fokhagyma az egyik.. , és inkább csökkenteni a gyógyszert
2019. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Nem létezik magas koleszterinszint. A koleszterint a szervezet állítja elő, olyan mennyiségben, amilyenben az adott pillanatban szükséges. A felesleg kiürül-(ne), ha nem étolajokat, hanem állati zsiradékot fogyasztunk, amitől ürül az epe. Tudom, hogy a dokik nem ezt mondják, de az ő kezüket köti a protokoll.
2019. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%

Én is ezt mondom... tehát, ha magasabb a koleszterinbevitel, akkor a szervezet kevesebbet termel...

Azért ezt érdemes végig olvasnia a koleszterin mizériásoknak :) [link]

2019. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Látom sajnos az elsőn kívül egy embernek sem sikerült értelmezni a kérdést amit feltettem. Nem számítottam jobb aránya. Ebben az országban mindenki edző vagy orvos. 😀
2019. márc. 6. 06:50
 8/23 anonim ***** válasza:
9%

Lényeg az, hogy te vagy a normális, mindenki más hülye! A válaszokkal semmi baj nincs, hiszen több megoldás van: vannak emberek, akiknek semmit nem befolyásol az értékekben a csökkentő..vannak, akiknek konkrétan emeli és van, akinek csökkenti!! - olvass utána, ha nem hiszed!-

Ezért is bátorkodtam megkérdezni, hogy mennyi az az érték nálad, ami miatt koleszterincsökkentőt szeretnél szedni...

De igazad is van, ne válaszolj, csak szedd és, ahogy tetszik az első válaszoló 3 hónap múlva megjön a szuper hatás! :) (-nyomhatod a nullás értékelést, hiszen az azért lett beállítva, hogy mindenki boldog legyen!-)

2019. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem a semmiért van 48%-on a hasznos válaszaid száma. 😀 😁😂
2019. márc. 7. 06:29
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
Az például azért annyi, mert ahogy láttad is nem szépítgetem a véleményem és az direkt lett beállítva, hogy mások ki tudják élni a vágyukat és úgy igazi "elégtételt" tudjanak venni :) lemegy az nullára is, de akkor nem tudom hogyan tovább ;)
2019. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!