Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfertőzött engem?

Megfertőzött engem?

Figyelt kérdés
Hogyha ittam egy olyan ember után üvegből akinek mandula és gégegyulladása van (később derült ki) akkor én is elkaphatom azt?
2019. márc. 4. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jó az immunrendszered, akkor nem, ha szar, akkor simán már az egy légtérben való tartózkodástól is.
2019. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy elkaptad. Bár ahhoz, hogy elkapd, még csak az üvegéből sem kell innod, a torokgyulladás lehet légúti fertőzés, levegővel is terjedhet.

Ha jó állapotban vagy az immunrendszered, akkor még csókolózhatsz is vele, de nem fogod elkapni. Helyesebben elkapod, de gyorsan le is győzi a szervezeted. és nem vagy csak alig lesznek tüneteid.

2019. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha elkaptam volna, akkor valami tünet már lett volna nem?
2019. márc. 6. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen már beteg lennél. Szedj C vitamint, és ha bármit érzel, torokfertőtlenítőt használj!
2019. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem mindegy. Vagy igen, vagy nem. Ezen úgysem változtathatsz. Próbáljegnyugodni 3-5 napon belül kiderül. Addig iszogass meleg teákat megnyugtatásul, hogy mindent megtettél magadért. És ne igyál más italából.
2019. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!