Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás ambulancia, tapasztal...

Fejfájás ambulancia, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Front, migrénes fejfájás, akár annyira hogy már hányingerig, hányásig fajul az egész. Sok gyógyszerre allergiás vagyok, alig van olyan össze tevö amit bir a szervezetem. Màr ötletem sincs mit csinàljak ha fàj a fejem. Alternativaként ma vettem fronthatàs elleni teat, kúra szerüen elkezdem inni, hàtha segit. Fejfàjas ambulanciàn még nem voltam, valakinek van tapasztalata, hogy ott hogy zajlik a vizsgàlat, mikor kell menni, es mit csinalnak? Köszi a valaszokat, tapasztalatokat.
2019. márc. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam. Nálam csak sima kikérdezős vizsgálat volt, majd elkezdtünk próbálkozni a gyógyszerekkel. Nem nagy kunszt.
2019. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nàlam a gyògyszerrel valò pròbàlgatàs nem lehetséges, hogy bk bajd az egyik bevàlik..mert be se vehetem :(
2019. márc. 5. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már vittem a neurológiai leleteimet. Gyógyszerrel próbálkoztak, először triciklikus antidepresszánssal, attól szívritmuszavarom lett, aztán antiepileptikummal, az nem használt, aztán tetraciklikus antidepivel, attól kicsit jobb lett. Nyaki gerinc meszesedésre javasoltak kezelést.
2019. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmivel nem adnak ott többet mint egy sima neurológián. Sőt...tömnek antidepresszánssal. Fél évig kisérleteztek rajtam, nulla eredménnyel. Nekem a migrénre csak a rohamoldó jött be.
2019. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rezgő masszírozógéppel masszírozd a nyakadat, kupádat, vállaidat, és az infravörös besugárzás sem árt.
2019. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!