Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lipid ambulancia, Pados...

Lipid ambulancia, Pados doktor, kórházi fogyás, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Komoly súlyproblémával , és evészavarral küzdök, amivel pszichoterápiára járok, ám a lelki kezelés mellett a fizikai is elengedhetetlen, ami egyedül nem megy, épp a lelki gondok miatt. Ördögi kör. Kórházat javasolnak mindenképp..


Vannak kórházi fogyással kapcsolatos tapasztalataitok? Pados doktorhoz utalnának be. Az rendben van hogy racionálisan megértetik a 1000kcal/120ch rendszerét, és diétára fognak, illetve mozgás van. De hosszútávon is eredményt hoz? Foglalkoznak a lelki oldallal? Köszi



2013. febr. 7. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer bejelentkeztem oda. Én is depressziós voltam és egészségem sem volt rendben. Vagy fél évvel későbbre adtak időpontot. Bementem. Nem Pados volt ott, hanem egy noname orvos. Feltett kb. 3 kérdést, aztán a kezembe nyomott egy papírt, amin volt egy kalóriatáblázat., Erre vártam fél évet. persze ha óránként fizettem volna 16 ezret, akkor nem így bántak volna velen. Nem ajánlom.
2013. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát én is ettől tartok. De engem "befekvésre" küldenének. Vagy ez nem automatikus? Vagy csak simán hazaküldenek lefogyni? :)
2013. febr. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!