Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azibiot 500mg tabletta esetén...

Azibiot 500mg tabletta esetén ki milyen mellékhatásokat tapasztalt meg? Fontos!

Figyelt kérdés

Mandulagyulladásra kaptam az említett antibiotikumot.

500mg/nap, 3 napon át.


Beleolvastam a leírásába és a mellékhatások közt vannak kemények is. Számomra ijesztőek.


34/N


2019. márc. 6. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a 3 nap amikor beszedtem a gyógyszert, 1-2 óra múlva erős hasgörcsöm lett és egy durva hasmenés egyszer. Más hatása nem volt, de így hatása sem. :-)
2019. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uh, köszi a választ!


Tegnap bevettem végül. Előtte és utána 2-3 órával fogyasztottam probiotikumot is.

Nekem eddig semmi általad leírt mellékhatása nem volt.


Viszont kicsit szédelegtem és álmos lettem.


Ma délután veszem be a második adagot. 2 probiotikum között. Remélem, nem lesz komolyabb mellékhatása a tegnapinál.


2 éve Leflokin antibiotikumot írt az akkori háziorvosom. Még hónapokkal utána is éreztem, szenvedtem a mellékhatásai miatt.

Pedig mindent az orvos utasításai szerint tettem.

Azóta tartok az antibiotikumoktól, de most olyan állapotban vagyok a mandulám miatt, hogy nem tehetem meg, hogy nem veszem be.

2019. márc. 7. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor te nem vagy érzékeny erre a gyógyszerre, mert nekem már első szem után jött a hasgörcs.
2019. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Értelek.

A Leflokin antibiotikumnál nekem is az első szem után jelentkeztek komoly mellékhatások.


Akkor az Azibiot-ot nyugodtabban veszem be.

2019. márc. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!