Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ezeket a betegsége...

Szerintetek ezeket a betegségeket gyártják valahol?

Figyelt kérdés

Érdekes módon bizonyos európai események óta egyre gyakrabban vagyok beteg, előtte semmi sem volt.

Azóta szinte mindig elkapok valamilyen köhögős, vagy mandulagyulladásos kórt és nagyon gyakran hallok embereket köhögni buszon, villamoson, távolsági buszon, utcán.

Mintha valami csöndes TBC járvány lenne mindenütt, mégsem hallani róla semmit. 2-3 hétig kiköhögi a belét az ember, utána elmúlik, majd 1 hét és jön a következő.


Én kint éltem pár éve a nagymamámnál ahol -15 fokban mentem ki papucsban a kerti budiba meg fáért és semmi bajom nem volt. Idén túlfűtött panellakásban voltam és folyamatosan van valami bajom. Nem hiszem, hogy immunrendszer, ez valami más áldás.


2019. márc. 8. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kórokozók rohamtemóban alkalmazkodnak, mutálódnak és az immunrendszerünk egyre nehezebben veszi fel velük a versenyt.
2019. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hiszed - nemhiszed, de ha jól működne az immunrendszered, nem nyavalyognál. Ha más megoldást nem tudsz, használj hosszabb távon spirulinát.
2019. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hol van az a "kint"?

Egyébként Magyarországon nőttél fel, tehát hozzászoktál a Magyarországon terjedő kórokozókhoz?

Túlfűtött lakás nem jó, legfeljebb 22-24 fok legyen, ennél melegebb semmi esetre sem, mert az immunrendszered kevésbé tud védekezni.

2019. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ott tapintottál rá a lényegre, hogy kint éltél a Nagyival vidéken. Most meg a panelban...

Én is azóta köhögök, amióta feljöttem vidékről Pestre!

2019. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy vidéken betegedtem meg?
2019. márc. 8. 15:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem úgy értem, hogy vidéken betegedtél meg, hanem úgy, hogy ott jobb a levegő, és azért voltál ott egészségesebb! Azon kívül az immunrendszernek sem árt néha a hidegben wc-zni, vagy fát vágni a hóban...

Itt a panelban meg mindez nincs meg, odakint meg csak a városi levegőt szívjuk.

2019. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Meg közben áttértél az agyon tartósított műkajákra! Ez az immunrendszert nagyon is megviseli.
2019. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez így van. De néha kell a társasági élet is. Vagy mi legyen, járjak valami védőfelszerelésben? Már gondolkodtam a maszkon pesten.
2019. márc. 8. 17:00
 9/15 anonim válasza:

Ez nem Pesttől függ... Én vidéken vagyok non-stop beteg... Évek óta. Addig sosrm voltam beteges...


Anyukám kezdett el kisgyerekek között dolgozni. Azóta mindentbelkapunk és végigmennek a családon...


Nem vicc, én is gondoltam rá, ilyen nincs kicsik között sem, hogy hetente új vírus...


Hidegnek ehhez semmi köze! Talán annyi, hogy többet tömegközlekedsz!

2019. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2015-óta érzem ezt. tehát kb 4 éve, hogy jóval többet vagyok beteg, az utóbbi két évben pedig még többet.
2019. márc. 22. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!