Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ezeket a betegsége...

Szerintetek ezeket a betegségeket gyártják valahol?

Figyelt kérdés

Érdekes módon bizonyos európai események óta egyre gyakrabban vagyok beteg, előtte semmi sem volt.

Azóta szinte mindig elkapok valamilyen köhögős, vagy mandulagyulladásos kórt és nagyon gyakran hallok embereket köhögni buszon, villamoson, távolsági buszon, utcán.

Mintha valami csöndes TBC járvány lenne mindenütt, mégsem hallani róla semmit. 2-3 hétig kiköhögi a belét az ember, utána elmúlik, majd 1 hét és jön a következő.


Én kint éltem pár éve a nagymamámnál ahol -15 fokban mentem ki papucsban a kerti budiba meg fáért és semmi bajom nem volt. Idén túlfűtött panellakásban voltam és folyamatosan van valami bajom. Nem hiszem, hogy immunrendszer, ez valami más áldás.


2019. márc. 8. 15:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
viszont ebben az évben szinte már folyamatosan.
2019. márc. 22. 22:26
 12/15 A kérdező kommentje:

Most például lement ez a köhögős vírus, afta lett a számban.

ÉVEK ÓTA nem volt afta a számban. Most az egész szájnyálkahártyám olyan furcsa. Zsibbad.

2019. márc. 22. 22:27
 13/15 anonim válasza:

Egyébként lehet véletlen, de én is 2014 óta vagyok ennyit beteg. Ez az utolsó két év, pedig a pokol... 3 hete influenza, 1 hete mandula, ma hasmenés-hányás.


És igen, nekem os szinte folyamatosan... :(


És nem összeesküvés-elmélet, könnyen lehet, hogy igaz... Ennyi vírus nincsen...


Én nagyon el vagyok keseredve, már a költözés is megfordult a fejemben...

2019. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A virológusok "Bibliája" a Fields Virology 2264 oldalon sorolja a vírusokat. Csak Rhinovírusból legalább 150 félét ismerünk, ami csak az egyik vírus, ami náthát okozhat. Arról nem is beszélve, hogy attól, hogy egyszer elkaptad a vírust, nem feltétlen leszel védett egy új fertőzés ellen, tehát lehet, hogy újra megbetegít, ha még egyszer találkozol vele.

Van még sokféle vírus és baktérium, ami hasonló tüneteket okoz, és a természetben mutáció, rekombináció és reasszortáció útján is sok új vírus keletkezik.


Mi értelme lenne abba fektetni energiát, pénzt, hogy sokkal kisebb hatékonysággal megpróbáljunk felső légúti tüneteket okozó vírusokat előállítani?

2019. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Pár napja megjelent egy afta a számon. Azok után, hogy elmúlt a köhögős vírus és felülfertőzött mandulagyulladás végre.

Az egész szám, ínyem elkezdett fájni és az ajkam teljesen kiszáradt. A nyaki nyirokcsomóim duzzadtak.

[link]

Utánaolvastam és a HPV is okozhat ilyen tüneteket.

Egyik vírusból, fertőzésből a másikba. Lehet, hogy meg fogok halni, vagy csak nagyon legyengülök, megbetegszem. Akár rák is lehet belőle. NEM MAGÁTÓL alakul ki.


Vigyázzatok magatokra. Úgy néz ki irtanak minket.


Érdemes beadatni az oltásokat amiket a nemzetközi oltóközpontban lehet. (a gazdagok is azokat adják be)

2019. márc. 23. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!