Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek már volt fülkürthuruta...

Akinek már volt fülkürthuruta mennyi idő alatt gyógyult meg?

Figyelt kérdés
Náthás lettem még 3 hete és kaptam Ospamox antibiotikumot, torokfàjàsom el is múlt, viszont ràment a fülemre. Fáj, feszül a fülem már 2 hete. Voltam fül orr gégészeten és adtak orrsprayt meg orrkenőcsöt meg melegsózzam azt mondták. 1 hete visszamentem azt mondta már szebb, nem kell felszúrni melegsózzam tovább meg adott egy másik orrsprayt. Ez egy hete volt de még mindig feszül. Már nagyon elegem van. Menjek vissza harmadjára is vagy mit csináljak? Az a szerencse, hogy jelenleg nincs munkám mert annyira zavaró, hogy dolgozni se nagyon tudnék. Teljesen húzódik, feszül meg néha mintha el lenne dugulva.

2019. márc. 11. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A fül nagyon nehezen gyógyul. És inkább menj 5x orvoshoz, mert ha egyszer nem kezeled ki a legkisebb tüsszentés is rá fog menni minden alkalommal a füledre.
2019. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég volt, több mint egy hétig fájt, borzalmas. Inkább menj vissza, ha úgy érzed, maximum megnyugtatnak, hogy nincs gond.
2019. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Influenza szövődményeként nekem 3 hete tart, szerencsére nem komoly, csak éppen recseg a fülem, orrcseppet használok.
2019. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!