Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akit limfómával diagnosztizált...

Akit limfómával diagnosztizáltak milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Légyszi ne másolja be senki a neten található listát, már olvastam.

2019. márc. 13. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a pontos diagnózisod? Az akut limfóma nem pontos megnevezés. Hodkgin-kór, non-Hodgkin, vagy leukémia? Azért kérdezem, mert így nem tudom tudok-e választ adni a kérdésedre.
2019. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, azt hittem az “akit” az “akut” elírása.
2019. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincs diagnózis. Egy évvel ezelőtt ct vizsgálaton véletlenül észrevettek pár nyirokcsomót amik elérték a patológiás mérethatárt. A legnagyobb 1,5 cm volt. Vérkép minden rendben volt. Hematológiára küldtek

Fél év múlva kontrol ctre. Nem nőttek semmit, nem lett több, de nem is mentek össsze. Vérkép megint rendben. Most megint eltelt fél év és újra kell jelentkeznem az orvosnál. Nagyon félek.

2019. márc. 13. 20:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a hasamban vannak az aorta mellett. Mintát venni így nem lehet belőlük.
2019. márc. 13. 20:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Érdemes volt leírni, aztán semmi válasz 🙁
2019. márc. 14. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmi jellemző tünetem nem volt.

Mindössze annyi h egy helyen voltak többen és nyomták az ideget és fájdalmat okoztak,illetve lassan nőtt,hosszú idő alatt mire elmentem 2-3 év telt el addigra fél szilvák lettek. Nem gondoltam h rák...Kivettek egyet és beigazolódott.

Vérkép sem tért el, egyedül egy kicsit az ldh szint.

2019. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom nőnek e mert mélyen vannak a hasamban. Uhn sem nézhető csak ctn. Azt meg nem lehet túl gyakran.Mintát venni is csak nagy műtéttel lehetne ami rengeteg kockázatot rejt. Ldh az nem koleszterin érték? Az nem hiszem, hogy összefüggött vele. Ez az alkohol próba mennyit számít? Ha iszol megfájdulnak állítólag. Kipróbáltam egy sörrel, de nem lett semmi tünet. Milyen kezelést kaptál? Meggyógyultál?
2019. márc. 15. 19:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ldh az nem a koleszterin.Az valami laktát d..., :) .Nekem 1hónapja vettek ki egyet,2.4cm volt.A szövettan szerint hyperplasias nyirokcsomó volt.2db nagy maradt egy 1.6cm és egy 1.8cm .Crp és az ldh értékeitek mennyi volt? Nekem is csak minimálisan tért el.
2019. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Összekevertem az ldl kolerszterinnel. Az nem volt jó nekem. Az ldh tökeletes volt. De mimdegy is mert egészsegesnek ítéltek azóta és nem kell többet mennem.
2019. márc. 22. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolso válaszoló vagyok szia.Hogy vagy?Nekem visszanőtt a kivett nyirokcsomóm plusz lett mellette 3uj játékos.Most megyek hematológiára.:(
2019. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!