Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert egyre magasabb a cukrom,...

Miert egyre magasabb a cukrom, ha nem eszem semmilyen szenhidratot?

Figyelt kérdés
Ehgyomri 8-9 kozott van mostanra, nehany hete 7.3-8-al kezdtem merni. A 120 perces 9.9-10 es a max 13 volt. Szamomra ez megdobbento. Jovo heten terheleses meresre megyek, de szuksegem lenne a tapasztalataitokra. 35 eves vagyok, exsportolo, 10 kg feleslegtol szabadultam meg egy honap alatt es ezeket az ertekeket egy gyomorhurut okozta szenhidratot alig tartalmazo dieta mellett produkalom. (A kerdesemet mar feltettem hosszabban is, de egy brmarc szettrollkodta)

2019. márc. 14. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Nem trollkodtam szét, normális hozzáértő válaszokat kaptál. Attól, hogy te nem érted és nem bírod felfogni amit ír az ember nem én tehetek! :)


Amúgy ott nem írtad, hogy 10kg adtál le 1 hónap alatt, már meg is van az ok! Egészségtelenül fogytál le, a szervezeted nem bírta a tempót ilyen egyszerű.

2019. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg magas, mióta csinálod a diétát? Az kb miből áll, miket eszel vagy szedsz? Lehet 3 hónap is kell, hogy diéta mellett javuljon a laborod...
2019. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 folyt. Én is fogytam egyszer 10 kilót egy hónap alatt, de bután csináltam, mert egyszer ettem csak, a többi étkezés helyett valami diétás turmixot ittam. Akkor nekem is magasabb volt a cukrom. Bár az jobban érdekelt, hogy gyorsan fogyjak.
2019. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fogyas az emesztorendszerem gyulladasakor kezdodott. Akkor alig ettem, joforman csak ittam, mert kijott belolem kb minden. Fokozatosan kezdtem ujra normalisabban enni de a szenhidratoktol felek, mert nelkuluk is hatalmas lett a vercukrom. Minden mast eszem bosegesen de tovabbra is fogyok. Kulfoldon vagyok, az orvosom otthon, gondoltam, addig is hatha lesz a tolem tapasztaltabbaknak velemenye.
2019. márc. 14. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a szénhidrátoktól lesz magas a cukor, szervi oka is lehet, akár veseprobléma is.

Emésztőrendszer problémád volt, ami azt is jelentheti, hogy a hasnyálmirigyeddel is van vagy volt probléma, amiatt is lehet.

2019. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!