Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek limfómás?

Lehetek limfómás?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vettek észre pár nagyobb nyirokcsomót. A legnagyobb 1.5 cm volt. 4 hónapra és fél évre rá nem nőttek de nem is mentek össze, vérkép tökéletes volt. Fáradt vagyok és kába és éjszakai izzadás is van.

De ezek évekkel ezelőtt is voltak mikor lelki problémám volt. És az most is van. Amúgy láz, fogyás, hasmenés, hányinger, semmi. Sőt tegnap ittam egy sört mert azt olvastam valahol, hogy az alkoholtól megfájdulnak a beteg nyirokcsomók. Nem fájdult meg semmim.Meg volt hasi meg nőgyógyaszati uhm az elmúlt hónapokban. Ott sem láttak semmit. Szerintetek?



2019. márc. 15. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mivel a limfóma vérképzőszervi betegség, és a fehérvérsejteket is érinti, ezért annak látszata van a vérkép eredményeken, ilyen hosszú idő után meg aztán főleg, sőt, kezelés nélkül az se biztos, hogy itt lennél, ha ez lenne a bajod..Szóval, ha tökéletes, akkor nem valószínű, hogy limfómád lenne.
2019. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mindenesetre az éjszakai izzadás és a fáradékonysag lehet tünet. Ha ez állandó, én a helyedben egy hónap múlva azért elmennék még egy vérvételre a biztonság kedvéért.
2019. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1 hét múlva megyek a hematológushoz beszélgetni arról, hogy vagyok, ha úgy.ítéli komtroll is lesz, csak annyira rettegek, hogy jól jönne egy kis megerősítés, hogy addig idegileg kihúzzam és kicsit megnyugodjak.
2019. márc. 15. 11:57
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire megnyugtató, de a limfóma a legjobban gyógyítható betegségek közé tartozik! Most az lenne a legjobb, ha lefoglalnád magad..ha kérdésed van, írj nyugodtan, találkoztam már sajnos pár limfómás beteggel, hátha tudok segíteni.
2019. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, de kínoznak közben. Kórház, kemó, szúrkálás, és ki tudja még mi. És szenvedés és rettegés. Ebben nem akarok részt venni mégegyszer.
2019. márc. 15. 13:41
 6/20 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom en is, mivel jar..mind fizikailag, mind lelkileg egy verkepzoszervi betegseg. Nemtudom, hogy neked mi segitene, csak azt tudom mondani, hogy nem szabad feladni! Amig nem 100% a diagnozis, addig probald meg nem tovabb gondolni a dolgot. Tudom, hogy nehez, de most csak ezt tudod tenni.
2019. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem megy jól 😢
2019. márc. 15. 19:12
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz, ennyiből közel sem szabad következtetéseket levonni! Tudom, mert általában én is hajlamos vagyok a legrosszabbra gondolni.
2019. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már egy másik komoly betegség teljesen leterített lelkileg, nem bírnék ki egy újabbat. Az alkohol próba vajon mennyire mérvadó? Kilróbáltam egy sörrel de nem lett semmi tünetem.
2019. márc. 16. 13:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mások tapasztalatai alapján azt mondom, hogy nem mérvadó. Hogy vagy? Sikerült kicsit megnyugodni?
2019. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!