Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit javasoltok?

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és rettenetesen szorongok ha társaságban vagyok, félek még megszólalni is.

Eléggé pattanásos az arcom, ez rendesen redukálja az önbizalmamat.

Lányokkal már egyáltalán nem is beszélek.

Sok a stressz a suliba, illetve itthon is mindig stresszelek ezáltal mostanába magamra se ismerek annyi pattanás jön ki az arcomon.

Már aludni is alig bírok, mert mindig agyalok hogy milyen kínos lesz a következő napom.

Bőrgyógyásznál már voltam, kaptam is gyógyszert illetve krémet is, de, úgy látszik hogy a stressz erősebb mint ez a 2 együtt.

Mit tudnátok ajánlani a stressz csökkentése érdekében?

Vagy mit javasoltok így az egész szituációra? Lehet hogy csak én veszem túl komolyan a tanulást.



2019. márc. 15. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon makacs a pattanasom akkor általában be szoktam lenni fogkrémmel vagy teafaolajjal valamint előtte ugye vagy megmosom az arcom és bőrradírozok vagy nedves törlőkendővel szépen megtisztítom. És ezek után kenem be. Linkelek egy oldalt is vannak még tippek rajta hátha segít esetleg megtetszik valamelyik:

[link]

Ne csüggedj mert ha jól kezeled akkor kb nyoma sem marad mire felnőtt leszel. 🙂 Sok hasonló esettel találkoztam a suliban szóval ki lehet ezt kezelni csak meg kell találni a számodra leghatékonyabb fellépést a gonosz pattanások ellen.

2019. márc. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne felj a lanyoktol mert pattis vagy nagyon. Párom nagyon pattis es megis szeretem a pattihjaival egyutt. kevesebb mogyi es csoki bevitel lehet segit :)
2019. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok az értelmes és segítőkész hozzászólásokért :D
2019. márc. 16. 22:05
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintetek jó ötlet a mogyorót mandulára váltani?

Azt olvastam hogy a mandula mérföldekkel jobb, illetve még annyit hogy az édességek és az édes italok helyett mit ajánlotok??

2019. márc. 16. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!