Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Okozhat-e néma reflux / allergia ilyen tüneteket a szájban? (KÉPEK)

A problémám, hogy állandóan (két havonta 1x) középfül gyulladásom van, amiből már nagyon elegem van.

Több fül-orr-gégésznél voltam, de a problémát soha nem oldottuk meg, mindig csak a tüneteket tudtuk kezelni pl antibiotikum, erős kikevert orrspray-ek ...

2018 augusztusban kivették a garatmandulám, de nem oldott meg mindent, inkább úgy mondanám, ha lebetegszem nem kell 10 napig kúrálnom magam (tea, forró só a fülre ...), hanem 2-3 nap alatt feltudok épülni, de ettől független a garatgyulladás mindig megmarad, csak valamennyire szinten tudom tartani pl.: hideg víz / hideg levegő / stressz rosszat tesznek és kiterjed a gyulladás az orrgarat, majd fülkürthurut képződik és onnét már csak egy lépés a középfülgyulladás :(

Nagyon örülnék, ha végre meglenne a probléma forrása, így 5 év után, mert már nagyon az életem rovására megy. Nagyon örülnék, ha tudnátok valami visszajelzést, adni, hogy mi lehet a fő probléma.

Reflux vizsgálatra ápr 26-án megyek / Allergia vizsgálatra valamikor a közeljövőben mennék, de már csak magánhoz, de nem tudom kihez és hová (Budapest). <- annyira félek, hogy nem találunk semmit és akkor megint letör a kedvem és depresszió

[link]

[link]

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: reflux, néma reflux, csendes reflux, allergia, garat

márc. 16. 16:11  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

SZTK allergia vizsgálaton kimutatták, hogy poratkákra allergiás vagyok (ha szedtem antihisztamint ha nem akkor is fennáll a problémám).

Azt figyeltem meg ha sokat eszem utána jelentkezik a probléma, most ügyelek erre hogy minél kevesebbet egyek, de most pl 2 hete így eléggé fáj a torkom, hiába a házi praktika / tantumverde / sztreptils nem segítenek. Büförészek és a torkomat köszörülöm

# 1/1Időpont márc. 16. 16:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fel lehet épülni gyógyíthatatlannak hitt betegségből?
Minden reggel nyálkával kelek fel mi okozhatja allergia és reflux mert napközben is megvan a nyálka?
Emésztőrendszeri probléma (pl. reflux) okozhat allergia szerű orrfolyást, prüszkölést?
Reflux lehet orrcsepp használattól?
Jár vmilyen kedvezmény?
Mi lesz ha nem szedem ezt a sok gyógyszert?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!