Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyult már fel valaki...

Gyógyult már fel valaki rákból úgy, hogy csak az orvosok utasításait követte és nem élt alternatív terápiával?

Figyelt kérdés
Húgyhólyagra és vastagbélre átterjedő méhnyakrákot diagnosztizáltak nálam. Nagyon optimistán és talán felelőtlenül fogtam fel a betegséget. Teljesen követtem minden orvosi utasítást. Túl vagyok egy kemoterápián és egy sugárkezelésen. Mindent betartottam, ami elő volt írva. És nem gyógyultam, sőt még nagyobb lett a daganat. Most kicsit el vagyok keseredve, mert nagyon bíztam a gyógyulásban. A következő lépés - az orvosok szerint az operáció és a sztómazsák. Félek. Nem tudom, mit tegyek. És vádolom magam , hogy nem kezdtem el mindenféle "extrát" - pl hús elhagyása, cukor elhagyása, nagy adag D vitamin, nagy adag C vitamin, léböjt, csak nyers zöldség, gyógygomba, orvosi kender olaj.... - és még ki tudja mi minden, ami még szóbeszédben terjed. Nem vagyok orvos. Van valakinek tapasztalat arról, hogy ki lehet gyógyulni ebből a betegségből csak az orvos utasításai és a gyógyulni vágyás segítségével? Nagyon kellene egy kis biztatás.

2019. márc. 17. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Gyógyultak, az alternatív szarok hatása kb placebo, jobbulást!
2019. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Édesapámnál lassan egy éve diagnosztizáltak IV-es stádiumú vastagbélrákot, ami átterjedt a májra és a lépre is. Teljesen átérzem, a helyzeted. De az optimizmus az jó! És követni IS kell az orvos utasításait, hisz ők tudják mi a legjobb neked. Édesapámnak is volt sztómazsákja, de a második műtétnél szerencsére visszavarrták a megnyitott részt. Az operáció muszáj, a sztómazsákot pedig lehet, hogy nem is kell életed végéig hordanod! Apumnak is mondták, hogy így marad élete végéig, és tessék!


Mondjuk apum nem hajlandó semmit sem olvasni a betegségéről, lehet ez is jót tesz neki. Lényeg, és bár elcsépelt lehet, és elhiszem, hogy nem könnyű de POZITÍVAN állj hozzá. Én alternatív módszerekkel is élnék, pl. azért elolvasnám O.Carl Simonton onkológus könyvét, a "Gyógyító Képzelet" címmel. Az már bizonyított tény, hogy a gondolkodásunkkal, gondolatainkkal IGENIS tudunk hatni a betegségünkre.


Ezt nem a Kiskegyed Ezo rovatában olvastam, hanem a könyvben szépen le van írva.


Lényeg, foglald el magad, éld az életed! NE vádold magad! Édesapám a 13-ik kemóját kapja. Nem fogok hazudni, nem mindig egyszerű de az ő szavaival "rájöttem, hogy bármit ki lehet bírni, ha igazán akarja az ember."


Hajrá, küzdj, én tudom hogy odab@aszol a ráknak úgy, ahogy kell!


Legjobbakat kívánom neked, és szép estét!

2019. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Fogalmuk sincs mi a megoldás . Klinikai beavatkozás egyenlő 15% elekintve a halállal , a kemo cián arzén ami m8ndent megmérgez . Nekik mindegy kivel mit tesznek csak bevétel legyen eladható termék amit a tb fizet . Kínzás , kerüld ki mėg most a csapdåt , az ismerőseim közül aki él 1 kemo után leléptek nem operálták őket .A többi sajnos elhalt . Nem a tumor a gond hanem az előtte lévő élelmek sok fehérje steril élettelen rost nélküli tömény szénhidrát finom liszt cukor zsír stb . Te döntesz ezek meg a csodadoktorok csalók megoldás a termėsztetben és benned van . Bokor Katalin életmód tanácsaira keress rå és ezt hívd fel 061 311 7777 .
2019. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Nézd meg a Flexner jelentést a youtubeon . Aki az eszét hasznàlja keesi azmigazat valódi megoldásokkal , ez a gagyi gyilkos terápia tiltott az Usában .
2019. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Az egyetlen esélye egy rákosnak az, ha az orvos utasításait követi. Sajnos nálad nagyon későn lett felfedezve a betegség, ha már a hólyagra és a vastagbélre terjed, az végső stádiumnak számít. Szóval nem az a probléma, hogy nem használtál mindenféle alternatív szart, hanem az, hogy későn lett elkezdve a kezelés.
2019. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Azért kapsz olyan kezeléseket, amilyeneket, mert azok segítségével gyógyulnak meg a legtöbben! Mindenesetre azért a cukrot hagyd el minél jobban akkor is, ha eddig nem mondták.
2019. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kövesd az orvos utasításait. Nálad már van áttét, ez miatt fontos lenne. Mellette persze mehet az Avemar, és a Varga féle gomba is.
2019. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves válaszát. Áprilisban volt egy negatív szűrésem, októberben már egy pozitív. Decemberben kezdődtek a kezelések. Szóval igen agresszív és csökönyös kis jószág él bennem. 46 éves vagyok, , párommal 3 gyermeket nevelünk. Igyekszünk egészségesen élni (kevés hús, termelői méz, tejtermék, saját kert...), de ezek szerint erőteljesebb váltás kell. Még nem tudom pontosan, de a videókat megnézem, a tanácsoknak utána járok. Meg fogok gyógyulni. Vagy ha nem, elfogadom, amivel együtt kell élnem.
2019. márc. 18. 04:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A műtét a legfontosabb, nem is értem miért nem műtöttek meg egyből? Apukám 9 éve lett vastagbélrákos, 28 sugarat kapott, sajnos neki nem tudtak visszatenni, de azóta is jól van. Semmiféle alternatív megoldást nem csinált, egyedül a Béres cseppet szedi. Nekem méhtestrákom volt, 2 héten belül műtötték. Jobbulast kivánok!
2019. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is csinálsz, az is fontos, hogy higgy benne, hogy meggyógyulsz tőle. Nem baj, ha placebo hatás miatt használt másoknak, ha egyszer használt. Olvass fórumokat, tapasztalatokat hasonló ráktípusban szenvedő emberektől. D-vitamin és sok napfény mindenképpen hasznos lenne, az orvosi kezelés mellett is. Sokan isznak cékla-répalevet, esznek búzacsírát, darált lenmagot, meditálnak, igyekeznek egészségesen táplálkozni, kerülik a stresszt, ezek nem drága dolgok, és jó hatásúak. Nekem két ismerősömnek van daganata, tőlük hallottam ezeket. Válassz olyan módszereket, amik neked szimpatikusak.
2019. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!