Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek is sokan lehúzzák...

Szerintetek is sokan lehúzzák a rákos betegeket mindenféle "alternatív" módszerrel?

Figyelt kérdés

Én úgy vagypk vele, hpgy a C-vitamin, egészséges életmód, nem árt, de nem is fog csak ettől meggyógyulni. Egészséges embernek se árt.

Mwg kifizetett 10.000 Forintot egy liter "csodavízre", attól a rákos sejtek ott vannak. Vagy éppen, mert lelki eredetűnek gondolják, ezért koneziológussal, pszichomókussal akarják megoldani.

A rák nem lelki eredetű. Nem lelki eredetű az 1 éves babánál, vagy a 14 hónapos macskámnál sem.

Csak ezeket a szegény embereket sueretik kihasználni, mert bármit kifizetnének, főleg a tehetősebbek.


2018. jan. 29. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind lehúzás. Egy ismerősöm évekig fizetett hetente 8 ezret egy természetgyógyásznak, és a tanácsára nem járt el kezelésekre, csak ellenőrzésre. Mellette vette az általa javasolt vizet, kaját, tablettát. 4 év "kezelés" után annyira rosszul lett, hogy kórházba került, és egy hét után meghalt.
2018. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, és nem csak a rákosakat. Mágneses párna, karkötő, stb, füstölő, ráolvasás, homeopátia, auratisztító, és hasonló marhaságok. Minden beteget sajnálok, és megértem, hogy gyógyulni szeretne bármi áron, de a józan eszünket ne hagyjuk már el. El kellene fogadni, hogy halandóak vagyunk, én nem örök életre berendezkedni.
2018. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!