Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tüdőgyulladás? Többi lent.

Ez tüdőgyulladás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon elkezdett fájni a hátam és a mellkasom, valamikor meg se bírok mozdulni.
2019. márc. 21. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, nem fájt semmim, csak lázas voltam. Még csak köhögni se köhögtem. Biztos ami fix, menj el egy tüdőszűrésre, bajod nem lehet belőle.
2019. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Ne tüdőszűrésre menj, mert azon nem biztos, hogy kiderül. Menj el orvoshoz és, ha indokoltnak látja, akkor elküld mellkas röntgenre.

Ezek a tünetek egyébként nem csak tüdőgyulladás esetén vannak.

2019. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ypszilon te valami félelmetes ostobaságokat írsz mindenhova. A tüdőszűrés és a röntgen közőtt szerinted mi a különbség? Ugyan ott csinálják és ugyan az az orvos értekeli ki, mindkettőn ugyan az a röntgenfelvétel keszül el. De ez lenne a megoldás a kérdezőnek mert kórház is lehet a vége meg ptx.
2019. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem ugyanaz a kettő, illetve nem mindenhol. Röntgenes vagyok, tudom mi a különbség és azt is tudom, hogy mi az ami látszik, mi nem és azt is, hogy mennyi tévedés van.
2019. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tévedéseket én is ismerem. Nyilván a ct ami mindent mutat de az drága és nem adnak rá beutalót.
2019. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!