Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tobb, hete faj a torkom....

Tobb, hete faj a torkom. Sargas aftaszeru "potty"van a mandulamon, mi a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok!tobb hete faj a torkom ,nyelocsovem ,de nemugy ,hogy nemtudok enni meg ilyenek erzem az egesz nyelocsovemen mintha nehez lenne a nyakam is, hat mondom belenezek ,hatha latok valamit, a mandulamon iyen sargas folt van olyan aftaszeru de nen faj ugy meg nemis mindig erzem h fajna, valaki nemtudja mi lehet ez??
2019. márc. 21. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Lásd: gennyes mandula gyulladás. Veszélyes ha ninccs gyógyítva.
2019. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irány a háziorvos.
2019. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Volt ,mar parszor olyanom, de az geljesen mas volt fajt ,mint az allat , alig tudtam nyelni.

Ez meg mar tart egy joideje nyelni tudok , aztan lehet h mashogy jott csak ki?!

2019. márc. 21. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
#2
2019. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És az orvos mit mondott?
2019. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet vírusos torokgyulladás amit nem kezeltél így felül fertőzött baktériummal.a manduladon még mandulakő lehet esetleg.de ez nem jó h több hete érzel vmit es nem mész dokihoz....en ilyenkor iszom egy neocitrant.
2019. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ittam enis parat,de semmi..

Hetfon elmegyek mar az biztos.

2019. márc. 22. 16:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal mar 1hete kb 2fajta antibiorikumot is beszedtem, az orvos aztmondta mar nincs baja a torkomnak , de az a sargas potty meg mindig ott van a mandulamon es erzem is h "faj" ,arra nemmondott semmit pedig 2 orvosnal is voltam..
2019. ápr. 17. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!