Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fehér foltok vannak a mandulám...

CsAnita23 kérdése:

Fehér foltok vannak a mandulámon. Tüszős?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam az ügyeleten.ott mèg semmit nem látott a doki. Csak garat meg torokgyulladást. Most belenéztem a torkomba és látom h fehér vagy sárga foltok vannak mindkét mandulámon. Lázas is vagyok tegnap óta. Ma megyek a dokihoz nemsokára. Ez tüszős mandulagyulladás? Meg ilyen nyákos nyálom van...
2018. jan. 8. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen
2018. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el. Nekem is volt ilyen, öt napig kétszer penicillin kúra 😕 még vérvételre is el kellett menjek, hogy a véremig is eljutott-e a betegség, szerencsére nem így volt. Jobbulást!
2018. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz*
2018. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pénteken voltam vérvételen. Ma megyek az eredményért. Szombat óta fáj a torkom. Tehát azt a pénteki vérvétel kimutatja? A gyulladást
2018. jan. 8. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok válaszolni, ezt a háziorvostól kéne megkérdezni.
2018. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos?Az enyém is be van gyulladva,nem tüszős de megduzzadt a jobb oldali.A torkom is fáj reggel óta, vörösek a garatívek és tele van dudorokkal hátsó torokfal.Én gargalizálok sós vízzel.Most néztem bele a torkomba,elég randa és feszül a mandulám.A nyelved milyen?Nekem hófehér.

Mutass képet a torkodról,majd én is lefotózom.

2018. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg,nekem ilyen a torkom,és fáj nyeléskor:

[link]

2018. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szombaton még nekem is csak piros volt. Azután lettek rajta a tüszők. Tüszős mandulagyulladás azt mondta a doki. Cefzilt ìrt fel meg acc
2018. jan. 9. 21:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Képet most nem tudok küldeni. De nekem is hófehér a nyelvem. Lepedékes..
2018. jan. 9. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet,nekem is el kéne mennem a gégészetre.Most öblögettem,a mandulám nem változott de a torkom már pirosabb mint a képen.Azért küldj képet,én is küldök még.
2018. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!