Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan nagyon nem vagyok...

Olyan nagyon nem vagyok normalis csak vegig nullaskodtam vegig szerencsetlenkedtem az egesz eletemet, hogy tudnek gyorsan megszabadulni az eletemtol!?

Figyelt kérdés
a felakasztashoz is bena vagyok. csak a gyogyszerek maradtak!?

#élet #megunasa.
2019. márc. 24. 16:54
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Két napja halt meg a párom unokatesója, 18 éves volt. 3 éves kora óta küzdött a rákkal szemben, mosolyogva minden nap. Minden napért hálás volt, más bármit megadna hogy élhessen, szedd össze magad, ne legyél gyáva... Még nincs késő, és hidd el lehetsz még egészséges és boldog! Próbálj kicsit pozitívabban hozzá állni az élethez, és másokhoz is, akkor hozzád is egyből pozitívabban állnak az emberek. Sok sikert, kérlek ne add fel!
2019. márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Legyél hálás az életért sok embernek még ez se adatott meg. Ébresztő! Ahelyett hogy itt gyakori kérdésezel kezdhetnél valamit az életeddel, nem várhatod a szerencsét, hogy egyszer csak minden jobb lesz, ha meg nem akkor felakasztod magad... Az unokatestvérem 8 évesen halt meg minden nap életvidám kislány volt, pedig rákos volt, élni akart, de ő nem volt olyan szerencsés mint te, hogy élhet 30 évesen. Ha valaki hát én megtanultam megbecsülni az életet és a legkisebb dolgoknak is örülni...


Ha valami bántót irtam azért elnézést kérek.

2019. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Menj el önkénteskedni menhelyekre segíts az állatokon, rákos gyerekeken. Hidd el nagyon jó érzés hogy teszel is valami jót, az ember rögtön felvidul tőle. Ha meglátod ezeket a rákos gyerekeket és hogy már nem sok idejük van hátra megtanulod értékelni az életet.
2019. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Gondolj a szeretteidre ők mit fognak átélni azért mert te meguntad az életet és öngyilkos lettél...
2019. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!