Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy okos ember segítene?

Egy okos ember segítene?

Figyelt kérdés
Az van, hogy egyik este kb 2hónapja már elkezdett nagyon remegni a kezem. (Azóta sokszor megismétlődik)Aztán megijedtem elmentem orvoshoz aki tudja milyen lelki traumákon mentem át a családom miatt és mondta hogy biztos lelki dolog. Krónikus vesebeteg is vagyok, a vérnyomásom mindig nagyon alacsony volt. Múlthéten magasvérnyomást állapítottak meg. A kézremegésem már a mindennapjaimban is akadályoz, ma matek dogánál nemtudtam írni semmit pedig tudtam és nagyon szégyelltem magam hogy annyira remegek. Nagyon szégyenlős is vagyok és ha zavarban vagyok mégjobban kijön egy egy ilyen roham. Utána mindig fáj 2oldalt a fejem, szédelgek. Nagyon félek milyen betegség lehet ez.. kérlek segítsetek.
2019. márc. 26. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
És életemben nem nyúltam fűhöz vagy droghoz. Alkoholista sem vagyok.
2019. márc. 26. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kellene elmenned.
2019. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy lelki eredetű. Inkább valami más betegséghez kötném. De ha nem javul megpróbálkozom azzal is. Azt elfelejtettem írni, hogy 17 éves és lány vagyoj
2019. márc. 27. 15:02
 4/4 A kérdező kommentje:
*vagyok
2019. márc. 27. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!