Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, akinek orrsoven...

Van itt olyan, akinek orrsovenyferdulese van/volt?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Kellemetlen tunetek?

2019. ápr. 3. 08:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Gyomortukrozesrol kepeim is vannak, hogy zarva van a gyomorszajam.. Levan irva, hogy nem belgyogyaszati gondtol van a szajszagom. Fogaszati rontgenen egy kisebb gyulladast sem latott az orvos, szuvas fogam nincs, megcsak fogkovem is alig volt, pedig par eve nem voltam akkor, hogy leszedessem.. Szerinte nem fogaszati problematol vannak a panaszaim. En nem azt momdom, hogy maga az orrsovenyferdules okozza a tuneteket, hanem a fsrdulestol kialakulo orrmellekureg gyulladas, vagy barmilyen mas arcban levo gyulladas.. Ami megmagyarazna, hogy miert csordogal a torkomon valami valadekszeruseg.. Vagy megmagyarazna a fogaimba belenyilalo fajdalmat, amikor nincs begyulladva, meg semmi.. Meg a tobbi tunetet, amit mar fent leirtam. Olvastam a ferdulesrol, hogy nem mindenkinel okoz panaszokat, ezert nem is minden esetben operaljak meg.. Na, de nalam mar a tunetek miatt voltam egy csomo orvosnal, mindenhonnan elkuldtek, hogy nem az o szakteruletukhoz tartozik a problemam forrasa.. Ugyhogy a CT utan tudnak biztosat mondani errol, majd jelentkezem, hogy mi lett a vege.
2019. ápr. 4. 06:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!