Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ebben valami pszichés...

Lehet ebben valami pszichés eredetű dolog is?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy étteremben dolgozni (diákmunka). Tegnap volt először. 8-10 óra munka, van pihenő, lehet ülni de én már az elején féltem, hogy nem fogom bírni de gondoltam egy próbát megér viszont állandóan szedulok, fáj a fejem, rosszul vagyok, nem bírok enni, minden nap megvan a 8 óra alvás sokszor 10-12 . Mi a baj? Lehet, hogy annyira ezen kattog az agyam, hogy amiatt vagyok rosszul ? Szorgasos betegségem és panikbetegsegem van de már egy ideje jobban voltam
2017. máj. 27. 22:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna írni, hogy tegnap voltam először 10 órát és abban faradtam el nagyon, azóta vagyok rosszul de ma egész nap pihentem , kizárt szerintem, hogy egy nap kikeszitsen így.
2017. máj. 27. 22:10
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első két napot teljesen jól bírtam (8orat ) csak aztán megijesztett a 10 és már előre rettegtem, hogy elajulok közben vagy ilyesmi
2017. máj. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!