Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fejem jobb oldalán a halánté...

Csicsikusz kérdése:

A fejem jobb oldalán a halántékom és a fülem közt nagyon erősen lüktet egy ér, mintha szét akarna robbanni és nagyon zavar, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az alvásban is zavar mert akkor a legintenzivebb a lüktetés amikor lefekszek. Voltam vele orvosnál, de az ultrahanggal se találtak semmit, kipróbáltam fokhagymát, edzeni futni mentem, nem használ. Talán a kávétol lehet mert nagyimnál tegnap ittam egy fél csészével és még ma is lüktet a fejem, nem értem... az a fura h nem is vagyok idös v beteg 30/F 177cm 75kg
2019. ápr. 7. 07:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Néha eszek péksütiket édességet is. Talán attol van ez?
2019. ápr. 7. 09:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolok rá, akkor nekem is ezt csinálja! Ne foglalkozz vele.... ha filmet nézel este akkor leköti a figyelmedet és betudsz aludni.
2019. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor is csinálja ha nem gondolok rá
2019. ápr. 7. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj vissza orvoshoz (akár másikhoz, ha az eddigi nem talált semmit) a problémával, hogy nem javul, ne fogadd el, hogy "így van".


Érdemes lenne kideríteni, hogy mennyi a vérnyomásod és nem csak egy-két mérés alapján. Szerintem jó lenne beszerezned egy vérnyomásmérőt (van egyszerűen kezelhető, csuklóra tehető változat is, egy ilyen egyébként sem árt a háznál) és egy darabig rendszeresen, mondjuk reggel-este, ha megoldható, délben is mérned vérnyomást és feljegyezned az értékeket. Akkor pedig külön mérj vérnyomást, akkor amikor előjönnek a panaszaid és jegyezd fel magadnak. 2-3 hét adata + a panaszok fennállásának idején mért értékek segíthetnek az orvosnak eldönteni, hogy nem vérnyomás-probléma okozza-e a tüneteket.

2019. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!