Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Nem tudom eldönteni hogy vírus vagy nem?

Tegnap délután 2x híg székletem ami nem volt vizes, egész este és éjjel semmi, ma reggel megintcsak volt de nagyon kevés.a hasam alja fajdogal,de nem vészes.nem fáj egyfolytában. Egyenlőre más panaszom nincs. Mi lenne ez vírus, vagy ibs?

ápr. 7. 10:01  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

És ma elég sűrűn pukizgatok

# 1/6Időpont ápr. 7. 10:05 Privát üzenet
Lehet uzgukás, stressz, vagy elcsaptad a hasad / alergia valami ételre :) nekem is volt ilyen

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 7. 10:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy van e allergiám.

Tegnap előtt sajnos nagy veszekedésben volt részem esetleg az.

# 3/6Időpont ápr. 7. 10:25 Privát üzenet
Természetesen kihatrá!vírus nem lehetséges...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 7. 10:52 Privát üzenet
Gyomorrontás is lehet.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 7. 14:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem ettem semmi olyat, és túl sokat sem ,mert alapból nagyon keveset eszem.

# 6/6Időpont ápr. 7. 14:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vírus okozhat légúti tünetek mellett, hasmenést, hányingert?
Egy óvodában, kisiskolában mennyi vírus van, létezik, hogy kiszolgál valakit egy tanév alatt folyamatosan?
Meg vagy most fázva?
Honnan tudom eldönteni, hogy a kislányom vírus miatt hányt, vagy csak a buszozástól?
Ártalmas a magzatra a H1N1 vírus elleni védőoltás? Vagyis nem tudom eldönteni, hogy beoltassam magam vagy sem, és hallottam, hogy okozhat agyi károsodást, meg még sok minden...
Etype alkalmazás. Hogyan tudnám eltüntetni a gépemről? Uninstall megvolt. Víruskeresés/kártevő eltávolítása megvolt. (Nem tudtam eldönteni, hogy ez egy vírus-e vagy sem. ) És még...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!