Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségben szenvedhet...

Milyen betegségben szenvedhet aki folyton álmos? Lehet ezt gyógyítani?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta álmosságtól szenvedek. Erős kávékat iszok, de max egy óra hossza, és álmos vagyok. Télen -nyáron szenvedek ettől. Úgyhogy mindegy milyen évszak. Minden nap álmos vagyok. Nincs valakinek valami tippje? Bármi ami csak segíthet? Azt hiszem krónikus álmosság, vagy mi a szent szar lehet ez.
2019. ápr. 7. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet vitaminhiány. Voltál orvosnál? Laborvizsgálaton?
2019. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vérképem minden évben jó. Vettem magas vitamintartalmú kapszulát, az sem segít. Se multivitamin, sajnos semmi nem használ.
2019. ápr. 7. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom!!! Elkeztem mozogni ( edzeni ) és nem vagyok álmos... fitt vagyok jó érzés ajánlom
2019. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Én magam is a mozgáshiányra gondolok elsősorban. Hiszen az javítana a vérkeringést, és a test oxigénellátását is. Emellett emésztőrendszeri problémára is gyanakszok még. Gyerek korom óta székrekedésem van.
2019. ápr. 7. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszerek?
2019. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos szedek nyugtatót, igen. Nekem már életem végéig szednem kell. Hangulatjavítót szedek és xanaxot. De nem aludhatok egész nap akkor sem, élni is kéne.
2019. ápr. 7. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt utoljára felülvizsgálva a gyógyszerelésed? Lehet, hogy már nem jó, ahogy beállították.
2019. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qborka ***** válasza:
Szerintem hagyd el a xanaxot.
2019. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!