Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszú távon milyen hatása...

Hosszú távon milyen hatása van a szteroidoknak a szervezetre, és ha csak a fejbőrre használom, de rendszeresen?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 15:24
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Attól függ mit használsz. A D vitamin is szteroid.
2019. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára tréfálsz ezzel a D-vitaminnal.


Egyrészt van a helyi hatás, arról nyilván olvashatsz.

Másrészt a saját hormontermelés kerülhet veszélybe. Ez utóbbira az orvosok ma azt mondják, hogy ez nem fenyeget.


Ha a szervezet hozzászokik a külső pótláshoz, annak megvonása ijesztő tünetekkel járhat.

2019. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Addig szottyadnak össze a golyóid míg egyszer csak leesnek és elfújja őket egy fuvallat.
2019. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Én úgy tanultam szterán vázas, tehát szteroid.
2019. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké. De ha te egy pikkelysömöröse beteg kérdésére komolyan figyelembe veszed azt, hogy koleszterinnel vagy tesztoszteronnal kezeli magát, akkor valóban, szükséges a pontosabb megnevezés.

[link]

2019. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bianka9604 válasza:

Szia! 9 évesen kezdtem el használni a Diprosalic és az Elocom készítményeket. 2 éven keresztül, szünet nélkül került fel a fejbőrömre és a testemen lévő pontokra. A hajam elkezdett hullani, megnyúlt a bőröm a karomon és a hasamon, híztam, a menstruációm pedig csupán barnás folyás volt hosszú hónapokon keresztül, amikor megjött. Ez persze egy gyerek/teenager szervezet, és nem is tudom az összes tünetet bizonyítottan a szteroid számlájára írni, de azóta se vagyok hajlandó használni.


Erős bőrpuhításra a Ringelblumen Salbe márkájú körömvirág kenőcsöt használom (csak ez elég zsíros hozzá), gyengébbre a Sanatopic krémet (pl hajból ezerszer könnyebben kimosom, mint az előbbit), a sömörömet pedig a Psoratinex termékcsalád viszi el napokon belül, amikor elkezdem használni.

2020. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!