Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köszvény hugysav?

Köszvény hugysav?

Figyelt kérdés
Koszvenyem van és szedem a miluritot de a májra nincs túl jó hatassal. Elkezdtem fogyni és jól kajálni és szeretném abbahagyni a gyógyszert viszont közben meg szeretném ellenőrizni a hugysavam tudtok olyan mérőt ami megbízható vagY viszonylag valós értéket mutat? Esetleg használ valaki ilyet?

2019. ápr. 8. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legegyszerűbb mérőm van, ami mér cukrot, húgysavat és koleszterint is. Accu chek.

Egy gyógyászati segédeszköz boltban vettem. Az eladó ezt ajánlotta. Bevált, szerintem helyes eredményt mutat. Időnként vérvétellel is ellenőriztetem és hasonló eredmények jönnek ki, mint otthon.

Én nem szedtem gyógyszert, csak elhagytam az étkezésből a húst és a zsírosabb tejtemékeket. Sok nyers zöldséget, gyümölcsöt ettem és egyáltalán csökkentettem a kalória bevitelt. Eltelt egy kis idő, mire megindult lefelé a húgysavszint, de aztán rohamosan csökkent és már egy ideje rendben van.

2019. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is szedek Miluritot de nem tudok róla, hogy rossz hatással lenne a májra. Írnál erről valamit?
2019. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

mikor nem szedtem magas volt a ugysavam aztán rendszeresen szedem kb 2 éve és amelett hogy lefogytam és rendszeresen spportolok jól étkezem és rithán iszom alkoholt a gyógyszer mellett zsírmájam lett gpt érték 75.

igaz még van egy 8-10 kiló felesleg de azóta van mióta a gyógyszert szedem

2019. ápr. 8. 09:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Első esetleg tudnál egy linket?
2019. ápr. 8. 09:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Zsírmájad nem a Milurittól lett hanem a túlsúlytól.
2019. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Zsírmájad nem a Milurittól lett hanem a túlsúlytól"


ok

2019. ápr. 8. 11:00
 7/12 A kérdező kommentje:
110 kilósan nem volt gond a máj értékekkel amíg nem szedtem aztán most 85 kilósan meg rosszak a máj értékek pont mióta szedem.
2019. ápr. 8. 11:02
 8/12 anonim ***** válasza:

#1-es voltam. Kicsit férevezettelek, mert Akku chek a sima vércukormérőm volt. De megtaláltam, hogy a többfunkciós milyen:

[link]

Pont ilyenem van és megbízhatónak érzem.

2019. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi
2019. ápr. 8. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor azzal a bizonyos jól kajálással vannak problémák, lehet, hogy a diéta túl dús zsírban (tipikus ktogén diéta) de kismillió oka lehet. A Milurit viszont biztos nem okoz zsírmájat.
2019. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!