Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan izzadok és remeg...

Folyamatosan izzadok és remeg a kezem. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves lány vagyok. Kicsi korom óta remeg a kezem ha társaságban vagyok, vagy ha egyáltalán kilépek otthonról de nagyon feltűnő módon és emiatt mindig mindenhol megjegyzést tesznek erre. körülbelül 8 éves korom óta remeghet.7 éves korom óta hegedülök, így sokáig a fellépéseket kudarcként éltem meg a remegés és a szorongás miatt. Nem szeretek mások előtt szerepelni, emiatt abbahagytam a zenélést. Körülbelül 5 évvel ezelőtt óta sokszor érzem azt ha emberek között vagyok, hogy mindenki engem néz,emiatt szinte minden helyzetben, ha kilépek otthonról nagyon durván izzadni kezdek. Sajnos odáig fajult a dolog, hogy ma nem bírok kimozdulni otthonról, úgy érzem akkor nem történhet semmilyen rossz dolog velem, nem néznek az emberek és nem izzadok, nyugodtan érzem magam. Csak oda megyek el, ahová kötelező mennem, de oda sem nagyon szeretek. Különösen nehéz helyzet számomra a vásárlás. Valahogy jobban előjön a szorongás, teljesen kimelegedek, gyorsan megveszem amit kell és aztán rohanok módon csinálom végig. Általában mindig lehajtott fejjel megyek, hogy ne lássam azt, hogy mások néznek engem, illetve, hogy elkerüljem a szemkontaktust. Sokszor úgy vagyok, hogy majd akkor megyek elintézni a dolgaimat, amikor már sötétedik, mivel akkor nem vesznek majd észre. Ha otthon vagyok, és a családommal megyek vásárolni, akkor annyira nem érzem magamat rosszul, viszont az izzadás ugyanúgy megmarad. Nagyon szeretném tudni, hogy mi lehet a bajom, vagy tanácsoknak is nagyon örülnék. Köszönöm!

2019. ápr. 13. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el végre a háziorvosodhoz és meséld el neki ezeket, ő fogja tudni, hogy miket kérdezzen még, mit vizsgáljon, vizsgáltasson ki, és hogy kihez irányítson.


"Általában mindig lehajtott fejjel megyek, hogy ne lássam azt, hogy mások néznek engem"

Pedig ha nem hajtanád le mindig a fejedet, látnád, hogy egyáltalán nem téged néznek, nem te vagy a világ közepe. :) (A mobiljukat nézik, nyugi, nem téged. ;-) )

2019. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedj stressz oldót, akár kezdésként MagneB6-ot.
2019. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!