Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányásos vírus? Ment a hasam,...

Hányásos vírus? Ment a hasam, félek a hányástól. Milyen gyakran megy a hasunk ilyenkor? Mi a lefolyása?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pont most vagyok benne. Én kb fél óránként járok wc-re kb. Hányni csak 2x hánytam. Vettem be dedalont, attól a hányingerem elmúlt szerencsére
2019. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem másfélórája ment. Remélem csak valami megzavarta, gondolom már nagyon rosszul lennék, és nem várna estig, hogy lecsapjon igaz?
2019. ápr. 14. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete volt. Háromszor hánytam, hasmenesem meg vagy 15ször volt, a 10. után már nem számoltam. Iszanyat rosszul voltam. 1 napig ment ez a műsor a végén már ájulas szélén áltam. Aztán csak kavargott a gyomrom meg teli volt levegővel, de már nem volt hasmenes. 5 napig voltam elég gyenge. De minden nappal kicsit jobb lett. A fejem is szörnyen fájt. Akkor már csak egyszer mentem egy nap. De kb. Masfél hét volt mire normál állagú lett. Addig diétáztam meg szedtem probiotikumot.
2019. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha másfél órája nem történt semmi nem valószínű, hogy még fog. Amúgy a kérdésre nem lehet válaszolni, mert mindenkin máshogy megy át egy ilyen betegség.
2019. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A férjem tavaly ült a wc-n, kezében a lavór...szegényből egyszerre jött alul-felül.

Én 9 hányással kezdtem,hasmenésem kevesebb volt.

2019. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!