Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mitől fájhat még mindig a bordám?

Körülbelül már egy hónapja fáj a bal bordám oldalt. Voltam vele orvosnál: röntgen, ultrahang, vérvétel negatív. Ha köhögök,tüsszentek, mozgok szúró fájdalmat érzek, próbáltam már egy csomó kenőcsöt, ittam magnéziumot, kálciumot, fájdalom csillapítót, de nem segít rajta semmi. Tudom, hogy nem ide kéne fordulnom segítségért, de már mindent próbáltam és gondoltam hátha van itt valaki aki tud valamit mondani erre

Keress kérdéseket hasonló témákban: borda, fájdalom, izom

ápr. 18. 23:41  Privát üzenet  

A válaszok
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Értem. A bordatörés nem minden esetben látszik akkor amikor éppen baj van vele. Ha most is fáj ennyi ideje még, akkor el kell menni újra és elmondani, hogy a fájdalom nem csökkent és szúró érzésed van levegővételnél. Akkor kell újra vizsgálatokat csinálni. Kérdés, hogy a röntgen az milyen röntgen volt, illetve hogy lett elkészítve, mellkas röntgen egyáltalán készült-e vagy csak célzott bordafelvétel, vagy fordítva.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 19. 19:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mellkasröntgen készült, mellhártyagyulladás gyanúval küldtek be

# 2/3Időpont ápr. 20. 22:32 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Az nem baj, ha az készült, csak azon ritkán lâtszik egy esetleges bordatörés, nem beszélve a kétirányú felvételről. Menj vissza és panaszkodj a bordáidra.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 20. 23:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fájhat a torkom attól hogy a bordám meg van zúzódva?
Januárban Voltam általános vérvételen! Magas Máj Funkció, és Vérdsűrűsödés lett az eredmény. Fájhat ettől a jobb Bordám alatti tájékon?
Mitől fájhat a bal és jobb bordám mögötti és alatta levő rész mindkét oldalt?
Mitől fájhat a bordám illetve a hátam?
Mitől fájhat a bal bordám alatt?
Mitől fájhat a bordám?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!