Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat még mindig a bordám?

Mitől fájhat még mindig a bordám?

Figyelt kérdés
Körülbelül már egy hónapja fáj a bal bordám oldalt. Voltam vele orvosnál: röntgen, ultrahang, vérvétel negatív. Ha köhögök,tüsszentek, mozgok szúró fájdalmat érzek, próbáltam már egy csomó kenőcsöt, ittam magnéziumot, kálciumot, fájdalom csillapítót, de nem segít rajta semmi. Tudom, hogy nem ide kéne fordulnom segítségért, de már mindent próbáltam és gondoltam hátha van itt valaki aki tud valamit mondani erre

2019. ápr. 18. 23:41
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem. A bordatörés nem minden esetben látszik akkor amikor éppen baj van vele. Ha most is fáj ennyi ideje még, akkor el kell menni újra és elmondani, hogy a fájdalom nem csökkent és szúró érzésed van levegővételnél. Akkor kell újra vizsgálatokat csinálni. Kérdés, hogy a röntgen az milyen röntgen volt, illetve hogy lett elkészítve, mellkas röntgen egyáltalán készült-e vagy csak célzott bordafelvétel, vagy fordítva.
2019. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mellkasröntgen készült, mellhártyagyulladás gyanúval küldtek be
2019. ápr. 20. 22:32
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az nem baj, ha az készült, csak azon ritkán lâtszik egy esetleges bordatörés, nem beszélve a kétirányú felvételről. Menj vissza és panaszkodj a bordáidra.
2019. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!