Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a bordám?

Mitől fájhat a bordám?

Figyelt kérdés

Még sosem fájt a bordám.Kicsit hozzáérek és már fáj.Pedig nem estem le sehonnan és nem ütöttem meg semmivel.Külsőleg nincs is semmi elváltozás rajta.Akkor mitől fájhat? 2 napja elmentem bulizni.Egész este egy miniruhába voltam meg egy farmerkabátba de nem fáztam.De azóta fáj.Mi lehet az oka? ( Azóta a torkom is begyulladt)


19/L



2013. okt. 28. 08:10
 1/1 bodnar edit ***** válasza:
Ha begyulladt a torkod is feltétlen menj el orvoshoz, mert elkaptál valami vírust. Én is jártam egyszer így, hajnalban arra ébredtem, hogy minden csontom fáj, mozdulni is alig bírtam. Pedig előző nap semmi előjele nem volt. Már hajnalban felhívtam a főnököm, hogy nem fogok tudni bemenni. Sajnos csak délután rendelt a körzeti de előbb bejelentkeztem, mert egy percet sem bírtam volna várni. Amikor behívtak öt perc alatt értem csak be azt hitték még nem vagyok ott. Bent mondta az orvos egy különös vírus támadta meg a csontjaimat. Alig tudtam egész éjjel megfordulni az ágyban.. Tehát azt ajánlanám menj el minél előbb. Jobbulást kívánok.
2013. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!