Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Januárban Voltam általános...

Béla010203 kérdése:

Januárban Voltam általános vérvételen! Magas Máj Funkció, és Vérdsűrűsödés lett az eredmény. Fájhat ettől a jobb Bordám alatti tájékon?

Figyelt kérdés
3 Vagy 4 szerese lett a májfunkció Értékem . És sűrűbb a vérem a kelleténél. Doki mondta , kevesebbet Dohányozzam , és ne alkoholizáljak(4-5 éve minden másnap 4-6 Sört megittam ,kisebb idő kiesések azért voltak ) Azóta nem iszom alkoholt , és kevesebbet is Dohányzom . Kifejezetten a jobb oldalam , szúró , éles Bökést ( kisebb fájdalmat ) érzek . De nem minden nap . Van úgy hogy egésznap .Lehet ez a Magas májfunkciótól? MáriaTövismag Olajat szedek , 8 napja.Azt mondják idő kell míg használ . eléggé beképzelem magamnak a betegségeket .Nyugtatót nem szeretnék szedni .Volt esetleg aki hasonló cipőben járt ? Ha igen , mik voltak a tünetei ? mennyi idő múlva lett jobb ? köszönöm előre a válaszotokat. 25 éves Fiú

2018. márc. 2. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkoholon kívül próbáld meg elhagyni a cigarettát is. Szedtél esetleg valami gyógyszert, antibiotikumot az elmúlt időszakban? Attól is lehet az emelkedett érték. Nekem attól volt, és jobb oldali enyhe fájdalom is jelentkezett. Igyál sok folyadékot, mert méregteleníteni kell a májad. Kérj hasi ultrahang vizsgálatot. Ha van túlsúlyod, akkor azt add le! Igyál citromfű teát is.
2018. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia . Igen az elmúlt évben szedtem Dalicin antibiotikumot . De kétlem hogy attól . Sokat piaztam. Minden nap . Van túlsúlyom is . 101 Kg vagyok 172 cm -rel . Mária tövis mag olajat szedem 10 napja . A szuro érzés van hogy 2napig elmúlik , van hogy nem . Nem iszom , nem dohányzom annyit , és diètán is vagyok . Neked meddig szúrt a jobb oldalad ? És milyen sűrűséggel ? Írhatunk privátban is . Segít nekem . Köszi
2018. márc. 3. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!