Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a fülzúgásom,...

Mi okozhatja a fülzúgásom, fülcsengésem?

Figyelt kérdés
Nem egyszerű helyzetről van szó. Fáj a fejem, zúg és cseng a fülem, s doboló hangot is szoktam hallani, ami nem hiszem hogy halucináió, mert nyelés közben is hallottam, meg mikor ásít valaki, olyan is volt néha ásítás nélkül. Van még egy lassan már krónikusnak mondható torok, mandulagyulladásom, és egy antibiotikum(ciprinol) miatt elszaporodott egy baktérium kórosan a beleimben, aminek nem szabadna, az is kezelés alatt van. Gyerekként is már "hiperaktív" voltam, és depresszióra, szorongásra hajlamos, ami krízishelyzetben felerősödik(benne is vagyok egy halmozott krízisben), de nem olyan súlyosan, hogy ne tudjam kontrollálni. Gyerekként valami volt a szívemmel is, amire akkor azt mondta az orvos Szegeden, hogy majd kinövöm, s depressziót keringési problémák is okozhatnak, meg fűlzúgást is. Reaktív artopátia is van. Kivizsgálás mindenre elő van jegyezve, ill. folyamatban van, csak attól tartok, hogy nem foglalkoznak rendesen velem, hanem majd az lesz a vége, hogy pszichiátria, nyugtató meg valami haloperidol vagy akármi, és viszlát, mert a delressziós szorongásos hajlam, és a családban jelen lé ő pszihózis már egy elég ok a stigmatizálásra...
2019. ápr. 24. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási hibákért:


*halucináció

*depresszió

*jelenlévő

*már elég ok

2019. ápr. 24. 11:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne annyival elintézve, hogy pszichiátria???

Szerintem senkinek sem ez jut a fülzúgásról először eszébe, hanem inkább magas vérnyomás, keringési zavar.

Ha több vizsgálatra is elő vagy már jegyezve, akkor biztosan ki fog derülni, hogy mi a gond. Ha nem is lesz minden orvos kedves és lelkiismeretes, ha lesz egy, aki rendesen foglalkozik veled, akkor ő majd segít és küldeni fog tovább, hogy még mit kéne megnézni.

2019. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kiegyenesedett nyaki lordosis?
2019. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most ahogy nézem, ez is benne van a pakliban, főleg, hogy bokasüllyedésem is van, ami gyerekként nem lett kezelve, az meg felboríthatja az egész szerkezetet...

Sőt gyerekkoromban a szüleim elég hanyagok voltak, sokat voltam hidegben stb., s attól is alakulhatott ki maradandó izületi gond. Először 17 évesen éreztem a buszon állva, hogy beállt("lefagyott") a bal vállam, s kellett egy kis idő, hogy újra tudjam mozgatni fájdalom nélk, aztán fokozatosan a másik, és minden más izületem is elkezdett fájni, hullámzó intenzitással, de nem kínzóan. Gyulladás kizárva, már többször is lett nézve.

2019. ápr. 24. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!