Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lenne? Vagy valami...

Ez aranyér lenne? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Nos,sosem volt aranyerem mind addig amíg nem lettem terhes. Terhesség alatt 2-3x kijött, viszont nem fájt szinte egyátalán ( csak wc-nél) de használtam gyógyszert és szépen el is múlt.


Most 3 hónapja volt hogy megszületett a kislányom.


Kb rá 1 hónapra kezdődött hogy széklet űrítéskor érzek ilyen szúró fájdalmat ami elég kellemetlen. Ez akkor van ha nehezebben jön a dolog. És ilyenkor észre vettem hogy a wc kagyló és a wc papíron élénk piros vér van.

Ez volt pár alkalommal majd elmúlt.


Ma voltam wc-én és nehezen ment a dolog és megint erzeztem ezt a szúró kellemetlen fájdalmat és ismét véreztem de most ilyen nyálkás élénk piros is volt a wc papíron. Elégé megijedtem hogy akkor most mi bajom lehet?!

Eddig azt gondoltam hogy belső aranyér. Ez lehetséges?

Mert aranyérre kezdtem el kezelni magam.


(Bocsánat hogy hosszú lett és hogyha túl részletes)


Ha így marad, természetesen menni fogok orvoshoz. De most érdekelne kinek volt esetleg hasonló és mi lehet ez!?


2019. ápr. 25. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem aranyér. menj el vele dokihoz, proktológus majd segít :)
2019. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez valoszinuleg aranyer. Fizikai munkat vegeztem 19 evesen Nemetorszagban, akkor jott ki. Most 25 vagyok, azota ha megeroltetem magam a konditeremben vagy a munkahelyen, ugyanezek a tunetek jelentkeznek. Bar orvosnal meg nem voltam, de eletben vagyok azota is... Meg itthon addig nem torodnek veled amig nincs komoly bajod, igy nem is probalkoztam.
2019. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!