Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

2 napja jobb oldali hasfájás?

Kb. 4 napja voltam hasi ultrahangon mert előtte való nap úgy fájt a hasam hogy hátrament a derekamra. Ott nem találtak semmit. Az utána lévő napon nem is fájt. Most viszont már 2 napja a hasam JOBB oldala nagyon fáj. Leginkább akkor ha pl. felállok, leülök, felemelem a lábam, összegörnyedek. Nem alhasi fájdalom, hanem középtájt a jobb oldalon. Valakinek ötlet mitől lehet ez?? Ha nem múlik el akkor visszamegyek megint az orvoshoz, de 4 nappal ezelőtt voltam az ultrahangon akkor gondolom most se fog látni rajta semmit.

Keress kérdéseket hasonló témákban: #ultrahang, #hasifájdalom, hasfájás

ápr. 26. 06:54  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Ja azt kihagytam hogy amikor elsőnek fájt akkor nem ugyanott mint most, akkor még az egész hasam fájt.

# 1/2Időpont ápr. 26. 06:56 Privát üzenet
Iszol eleget ? Lehet furcsa de nekem pont ilyen tüneteim voltak amikor vesekövem lett először csak jobb oldalt majd mar mindenütt. Én is vakbélre gyanakodtam de vegul kiderult hogy nem az. Vagy nem vagy vagy valamire érzékeny ? Vagy nem ettél valami rosszat ? Székrekedés ? Ha vakbél lenne azt az uh kiszúrja. Diétázz egy pár napot kerüld a zsíros nehéz ételeket.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 26. 09:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől fájhat a hasam jobb oldala?
Mi lehet a baj?
Jobboldali hasfájás?
Tegnap óta mozgás hatására fájni kezdett a hasam alul jobb oldalt. Mi lehet ez?
Akinek volt vakbél-problémája, vagy jártas a témában, tudna segíteni?
Vajon mi okozhatja ha olyan érzésem van a hasamban mint amikor jól meghúzza az ember a hátizmát?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!