Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napja jobb oldali hasfájás?

2 napja jobb oldali hasfájás?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja voltam hasi ultrahangon mert előtte való nap úgy fájt a hasam hogy hátrament a derekamra. Ott nem találtak semmit. Az utána lévő napon nem is fájt. Most viszont már 2 napja a hasam JOBB oldala nagyon fáj. Leginkább akkor ha pl. felállok, leülök, felemelem a lábam, összegörnyedek. Nem alhasi fájdalom, hanem középtájt a jobb oldalon. Valakinek ötlet mitől lehet ez?? Ha nem múlik el akkor visszamegyek megint az orvoshoz, de 4 nappal ezelőtt voltam az ultrahangon akkor gondolom most se fog látni rajta semmit.

#hasfájás ##hasifájdalom ##ultrahang
2019. ápr. 26. 06:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy amikor elsőnek fájt akkor nem ugyanott mint most, akkor még az egész hasam fájt.
2019. ápr. 26. 06:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Iszol eleget ? Lehet furcsa de nekem pont ilyen tüneteim voltak amikor vesekövem lett először csak jobb oldalt majd mar mindenütt. Én is vakbélre gyanakodtam de vegul kiderult hogy nem az. Vagy nem vagy vagy valamire érzékeny ? Vagy nem ettél valami rosszat ? Székrekedés ? Ha vakbél lenne azt az uh kiszúrja. Diétázz egy pár napot kerüld a zsíros nehéz ételeket.
2019. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!