Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már nem tudom mi tévő legyek.2...

Már nem tudom mi tévő legyek.20/F?

Figyelt kérdés

2,5 éve kezdődött nyáron hogy gombócot éreztem a torkomban de nem tulajdonítottam neki nagy szót azt hittem allergia...

aztán rá egy évre elkezdett fájni a szívem mikor hogyan a háziorvosom elküldött kardiológiára ahol egy kis béta blokkolón kívűl nem írtak semmit mert azt mondták minden jó...

de aztán furcsa érzéseket éreztem magamban mintha mindig máshol fájna(ilyen gyulladás jelű dolgot) de a torkom még mindig mintha gombócba lett elküldtem engem pajzsmirigyre...

ahol megállapították hogy semmi gond nincs csak foggyak le (93 kg)

Aztán nem múltak ezek a gyulladás szerű érzések kapkodtam a gyulladáscsillapítót...

Aztán elküldtek egy hiv tesztre hát mondom kösz jól esik de hát lehetnek ezek a tünetek...

Negatív lett szintúgy..

Aztán most 2 hónapja elküldtek nyaki és mellkass ultrahangra nem találtak semmi eltérőt és csináltak egy allergiatesztet ahol 10 féle dologra lettem allergiás...

felírták a gyógyszert szedegetem de hát nem sok mindent hat...

Erre elkezdett egy hete zsibbadni a végtagjaim esténként mintha gyengék lennének(Legtöbbször nyugvó helyzetben)

Szóval most már nem tudom mi tévő legyek....

Már a saját családomban is azt hiszik hogy nincs semmi bajom pedig én érzem hogy szarul vagyok.....

Esetleg mit tudtok javasolni....

Előre is köszönöm.



2019. ápr. 26. 08:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék hogy mostanában még a bal oldalamnál a hátam fájni szokott egy részen...

és olykor nehezen veszem a levegőt...

2019. ápr. 26. 09:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a labor a CRP és a süllyedés normális, akkor pszichiátria.
2019. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen a pajzsmirigy orvosom is azt ajánlotta.

Köszönöm.

2019. ápr. 26. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a pajzsmirigyed rendben, lehet pl,: stressztől is, de refluxtól is gombócérzés.
2019. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!