Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! 25 hetes km vagyok....

Segítség! 25 hetes km vagyok. órák óta egyfolytában fáj a derekam, már nagyon, megőrülök tőle. Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
nagyon fáj a derekam,egyfolytában,szünet nélkül és már nem tudom mit csináljak vele,masszírozom meg a párom is,de csak addig segit amig csinálja.aztán ujra fájni kezd.mit lehet ezzel csinálni?ti mit tudtok csinálni vele amikor (ennyire) fáj?
2010. febr. 14. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

esetleg zuhanyozz le melegebb,de nem forró vízzel.És holnap menj el a gyógyszertárba,és kérj valami krémet,amit használhatsz terhesség alatt.

megfáztál,vagy alapból a terhesség miatt fáj?

2010. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok mindent tehetsz!Feküdj le kényelmesen,és maradj is úgy,holnapra elmúlik!Volt hogy sírtam a fájdalomtól,sajnos hozzá kell szokni ebben a helyzetben!:S

38hetes

2010. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem,nem megfáztam.az eleje óta sokat görcsölök,fájt a derekam is,de tegnap óta még jobban fáj a derekam és már megőrülök,mert nem múlik el semmitől :(

remélem nektek vannak jobb ötleteitek mint nekem.

köszi a választ

2010. febr. 14. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ha nem segít a zuhanyozás,menj be ügyeletre!Nem riogatni akarlak,de nekem mikor terhes voltam egyszer azért fájt a derekam(nagyon!!!),mert a vesém görcsölt.Kaptam rá gyógyszert,és sikeresen végigvittem a terhességet(kisasszony rá is húzott 3 napot!:-))

Szóval lehet,hogy jobban járnál,ha látna doki.

2010. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ügyelet,nehogy meginduljon a szülés
2010. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én is félek,hogy esetleg megindulna,a fiammal is csak a derekam fájt,de korainak tartom még.egyébként a védőnőmmel nemrég beszéltünk,nem tudok mit kezdeni vele,csak elviselni,max enyhíthetem kenőccsel.

bár a védőnőm is válaszolt azért örülnék még válaszoknak,hátha vannak jó praktikák erre....

2010. febr. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!