Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet önvagdosástól (lábon)...

Dorina20055 kérdése:

Lehet önvagdosástól (lábon) vermergezes ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A bal labomon van egy jó pár vagas. Az okait most inkább melloznem.A lényeg az h az elsőt kb másfél hete csináltam.Az utolsót meg 3 napja. Azóta nem is csinálom.Olloval csináltam őket. Van mély meg kevésbé mely is. Lehet ettől vermergezes em? Vagy ennyi idő alatt már kijott volna valahogy? Egyébként a legtöbb vagast utána vízzel alaposan kitisztitottam. Köszönöm előre is a válaszokat.

2019. máj. 5. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, és helyi fertőzés is!


A sebet is, meg az agyad is, nézesd meg dokival!

2019. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Otthoni, nem steril eszközöktől elfertőződhet, és a nyoma is megmarad, amit később bánni fogsz.

A nyomok pedig egész életen át emlékeztetni fognak a hülyeségedre.

2019. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van egy kenőcs ami eltünteti a hegeket (nem teljesen) viszont drága


Amúgy az elmúlt 5 évben kaptál tetanuszt? Ha nem akkor előfordulhat hogy egy jó vérmérgezésben legyen részed :) utána a kórházban ciki lesz erre válaszolni a "hogy kerültek ide ezek a vágások" kérdésre

2019. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem kaptál tetanuszt akkor legközelebb legalább annyit tegyél meg hogy fertőtlenited az ollót meg a sebet is és nem csak sima csapvízzel. Mellesleg ha kórházban meglátják rávághatják hogy öngyilkossági kisérlet és akkor nem a vérmérgezés lesz a legnagyobb problémád
2019. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én hegyező pengéjével csináltam.Mindig lefertőtlenítettem a pengét a sebet meg utána kimostam alkohollal vagy betadinnal.
2019. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Az összes önvagdosós emós gotik barom nyugodtan megdögölhet a g@cibe
2019. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Jaj szakított velem a barátom/barátnőm :D :D hú gecc ki sírok az ilyen emberektől
2019. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Honnan a büdös retekből tudod hogy azért vagdosta magát?

2019. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!