Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon magas láz és vérmérgezé...

Nagyon magas láz és vérmérgezés okozhat zavarodottságot, látásromlást?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Doki, azonnal.
2018. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kettő, külön-külön is okozhat ilyen tüneteket.

Komoly kezelést igényel.

Nyilván kórházban van az érintett, jobbulást neki.

2018. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Velem volt ez tavaly áprilisban.

Anyáméknak meg az volt a reakciójuk, hogy bolond vagyok, megőrültem és elmegyógyintézetben a helyem... Meg mindenféle pszicho gyógyszert, akartak rám tukmálni, meg menjek "magánorvoshoz".

Illetve ügyeletre sem engedett el apám, mert csak "beb.szn.ak a kórházba" a szavaival élve.

Illetve utána nap hazazavartak suliból, mert annyira rosszul voltam írt antibiotikumot a dokit, azt szedtem közben 1 hétig, de vissza már nem tudtam menni, mert behajtott suliba. Diagnosztizálva nem lett.

2018. márc. 13. 16:02
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg lázcsillapítót, hányáscsillapítót kaptam.

Nem tudom hogyan, de 2 hét alatt elmúlt, azt olvastam akut vesegyulladás... A vesém is tompán fájt.

Nyilván nem azonnal, hanem majdnem egy hónap alatt alakult ki, de nem hittek nekem otthon.

2018. márc. 13. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem vérmérgezés
2019. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!