Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajhullás. Menjek orvoshoz?

Hajhullás. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon hullik a hajam, csodálom, hogy még van.

16 éves lány vagyok. Szedtem már gyógyszert, csak az egyik használt, de nem szeretném feleslegesen tömni magamba ezeket. Sőt abbahagyás után újra kezdődik minden elölről. Májamnak sem tesz jót. Először is szeretném kideríteni az okát, hogy miért hullik a hajam marékszámra.

Stresszes életét élek, de nem hinném, hogy évekig emiatt hullana. Próbálok sokat inni. Eszek eleget, sőt egészségesen, mert sportolok.

Teljes vérképes vérvételen voltam, de abból nem derül ki semmi. Más típusúra kellene mennem? Amin konkrétabban meg van határozva, hogy miket vizsgálnak?

Milyen vizsgálatokra kellene még mennem?



2019. máj. 6. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ne itt kérdezd, hanem egy orvostól. Azonnal.
2019. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A háziorvosom nagy f**z. Nem ad sehova beutalót. De majd próbálkozom. Múltkor harmadjára sikerült anyámnak szereznie.
2019. máj. 6. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van? Nőgyógyászati hormonvizsgálat? Fogaid rendben vannak?
2019. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fogaim rendben. Nőgyógyásznál még nem voltam.
2019. máj. 6. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is pajzsmirigy. Mennyire pörögsz napközben? Milyen a pulzusod? Mennyire vagy ideges?
2019. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon pörgök. Nagyon hamar ideges vagyok. Sajnos van amikor nem tudom visszafogni a dühkitöréseim. Pulzusom 70 (egy nyugodt délután, egyedül)
2019. máj. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!