Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » "nem öltöztél fel, azért vagy...

"nem öltöztél fel, azért vagy beteg", van még hülye, akinezt vallja?

Figyelt kérdés

Bolond. Kezwt nem mos, átadja a bacikat, de kajak elkezdi mondani, hogy 2019.04.X-én rövod labát volt rajta, ott "fázott meg", azért beteg...


Meg lersze te se ölt} ztél fel, nem az ő igénytelensége miatt vagy beteg... Kezet mosni...


Teljesen elhiszi. Vírusok nincsenek....


2019. máj. 12. 06:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, mikor hiányzik az alany a mondatból xD
2019. máj. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mi akar lenni?
2019. máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Oké, hogy olvastál róla, már mindenki, viszont az elkerülte a figyelmedet, hogy a nem megfelelő, túl lenge ruházat, az átnedvesedett cipő a test lehűlését okozza, ez pedig közvetve megfázásveszélyes, tehát mégiscsak van összefüggés a lenge öltözet és a megfázás között.
2019. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"megfázásveszélyes" nincs. Vírusok vannak. Azt ugyqnúgy elkapod pólóban, mimt gyapjúpulcsibam és kabátban. Meg lakásban, ahol nincs hideg.


Ez csaknnépi szterotípia.

2019. máj. 12. 07:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az immunrendszered olyan fitt lenne, akkor hidegben is legyűrne mindent, te meg kicsattannál az egészségtől. Akkor sem fáznál meg, ha rövid ujjú pólóban lennél kint télen, legfeljebb a kihűlés miatt kellene aggódnod. De akkor akkor sem kapnád el a betegséget, ha sz*ros kézzel fognának veled kezet, mert az immunrendszered legyőzné a kórokozókat, te továbbra is egészséges maradnál.
2019. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy te hogy öltözöl, az nem veszélyeztet mást. Aki viszont nem mos kezet, az másokat veszélyeztet. Jelentsd!
2019. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki a bacit kaptad el nem a Nyelvtan könyvet
2019. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyira vicces, hogy az elírásokból mindjárt arra következtetsz, hogy nem tudom a nyelvtant. Te minden kérdés alatt kötekedsz? Olvaslak itt egy ideje.
2019. máj. 12. 10:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt csak kérdést szoktam kiírni

De nem tudtam megállni hogy ne említsem meg

Ajánlom a %-ot is olvasd :) (a válaszom alatt)

2019. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, a tanár anyádon és az alkesz apádon kívül nincs ilyen, aki ezt vallja. Gondolom ezt akartad olvasni.
2019. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!