Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincsérv műtét vélemények....

Gerincsérv műtét vélemények. Vajon jól döntöttem?!

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, ágyéki gerincsérvvel, ami elég súlyos lesugárzó lábfájdalmat okoz. SBO, neurológia, infúziók, maréknyi gyógyszerek, idegsebészet. Eddig semmilyen konzervatív kezelés nem volt, pont a fájdalom miatt, nem küldtek sehova. Tegnap adódott egy olyan lehetőség, hogy amennyiben akarom, másnap műtét. Ha nem, akkor csak 2-3 hónap múlva... De nincs igazából műtéti indikáció, mivel terhelni, mozgatni ugyanúgy tudom. Nincs érzéskiesés vagy zsibbadás se. Csak a fájdalom, az mondjuk pokoli. Ennyire hirtelen nem mertem beleugrani a műtétbe, a gyógytornát választottam. Persze már bánom, hogy ilyen "gyáva" voltam, de pici gyerek, munka, háztartás, meg persze mi lesz a műtét után... hirtelen jött ez a 12 óra múlva a műtőben dolog. Így a műtéttel kapcsolatban várok tapasztalatokat. Valóban az lett volna ésszerű, hogy mindenféle kezelés kipróbálása nélkül rögtön műtét legyen ennyi idősen? Nem pont azt olvasni mindenhol, hogy az legyen a legeslegutolsó, ha már semmi nem hoz eredményt? :(

2019. máj. 15. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csípőnyújtás, szabályos súlyemelés, fitnesz terem
2019. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valahol Stroganoffal egyet tudok érteni de mégsem :)
2019. máj. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!