Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A heim pál kórházt nem tudjuk...

A heim pál kórházt nem tudjuk elérni ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Lányomnak körülbelül három hónapja volt egy vizsgálata, aminek az eredményével két héttel azután kellett volna hívjanak. (Nem nekünk kell, direkt mondták is) Eltelt három hét, semmi, ekkor lányom hívta őket, elmondták, hogy még nincs meg, mert valahol külföldön van az orvos. Jól van mand hívnam vele. Azóta semmi, lányom volt bent személyesen, azt mondták, nem adják ki a leletet ők, csak az orvos, hívjuk fel oké, nem veszi fel oké. Írunk emailt, nem ír vissza. Szuper. Már majdnem mindennap hívogatjuk, tovább kapcsolnak az osztályra, semmi, csak lezabálja a pénzt a telefonról. Akkor hogyan?
2019. máj. 15. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
MEgvárjátok, amíg jelentkeznek, vagy bementek személyesen
2019. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szánj rá egy napot! Odamész, és megmondod, hogy addig nem vagy hajlandó elmenni onnan, amíg nem kapod meg a leletet! Sajnos van az úgy, hogy kicsit agresszorkodni kell.... :(
2019. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon kórházat telefonon elérni lehetetlen. Még ha el is jutsz a megfelelő osztályig, leráznak valami kifogással vagy egyszerűen rád csapják a telefont azzal, hogy ők itt "dolgoznak". A nagyszerű és imádott orvosi-ápolói kar ugyanis egy rakás fehér köpenyes bunkó. Mondjuk mentségükre legyen szólva, hogy a lakosság nagy arányban ilyen, és nekem is tele volna a faxom, ha a negyvenhetedik aggódó nagymami hívogatna sírva, hogy mi van az ő beteg kisunokájával, azonnal mondjanak el neki mindent.
2019. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondom, mindenhogy próbáltuk, annyi kell, hogy negatív/pozitív, aztán, hogyan tovább, pár perc az egész, személyesen mondta, hogy hívjuk fel... itt akartunk el/ki.
2019. máj. 15. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Mentek el a csörgő telefon melett amikor bennt voltam.


Ezért a húzásért, minden nap egy hónapig zaklattam őket, felhívtam, és lebasztam mindenkit :D

2021. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!