Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hátha tudtok megoldást a...

Hátha tudtok megoldást a problémámra. Kezdem elérni kedvenc denim farmerem derékbőségét (132 cm) és nem tudom hogyan tudnám itthon saját eszközözökkel továbbra is kényelmessé tenni, mint régen. Fogyókúra nélkül. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A farmer paraméterei 132 cm derék, 158cm csípő, 121 centi hosszú. Én paramétereim 122 kg, 183 testmagasság. "Loose fitting" a farmer. Köszi, hogy elolvastad idáih.

#farmer #Denim #denimfarmer
2016. aug. 22. 23:07
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha jól értem, kezd szűk lenni a farmer? Ezzel nem tudsz semmit csinálni, sajnos, vegyél egy újat.
2016. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
158 centis csipővel és 122 kg-mal tényleg az a legnagyobb gondod, hogy nem férsz a kedvenc nadrágodba?
2016. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BulmaSwan ***** válasza:
100%
Varrónő beletud toldani a két oldalába 2 kisebb háromszöget vagy a hátába egy háromszöget a derék részen, viszont nem feltétlen lesz ugyanabból a farmeranyagból/mintából. Hacsak nem veszel hozzá farmer anyagot és pont ugyanolyan.
2016. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

(Sajnos nem értek a témához, valóban az volt a megoldás, hogy megkerestem egy varrónőt aki ezer forintért levágott mindkét lábból majdnem 6 centit és javult a helyzet.)

Vettem szálelragasztót (fray check folyadék), amit végül nem használtam - talán majd a jövőben. A varrónő hasznosabb volt.

2016. szept. 2. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!